СЦЕНАРii КОРПОРАТИВiВ

Корпоративнi свята та заходи – елементи корпоративноi культури. Проведення корпоративiв звичне явище в життi будь-якоi компанii. До корпоративних свят i вечiрок необхiдно готуватися заздалегiдь, продумати чiткий план заходу. У цьому матерiалi, ми зiбрали сценарii корпоративiв, якi сприяють пiдготовцi до такого важливого свята.

Івент-компанія “Шаленій.Kyiv-Event” готова написати для Вас сценарій будь-якого свята чи заходи, реалізувати один із запропонованих сценаріїв корпоративів. Наша агенція серйозно підходить до питання організації корпоративів в Києві та написанні сценаріїв. Мабуть корпоратив, одне з тих свят, який опрацьовується нами дуже ретельно, такі заходи пов’язані з Днем фірми або просто корпоративна вечірка, мета якої – зблизити колектив і сформувати команду, одним з видів таких корпортівов є організація тімбілдингу. Корпоративний захід із запрошеними партнерами та гостями – це робота на імідж Вашої компанії. За час роботи нашої агенції, нам не один раз довіряли такі свята, ми проводили корпоративи як для приватних, так і для державних компаній. Саме тому до написання сценарію для корпоративу ми підходимо професійно! Подивитися наші роботи, Ви можете в розділі “Проекти”.

Пропонуємо Вам ознайомитися з готовими сценаріями корпоративних свят. Запевняємо Вас, що при замовленні та організації свята у нашого івент-агенства, Ви можете сміливо бути впевненими в написанні ексклюзивного сценарію для Вашого корпоративу. Ми не раз зателефонуємо Вам, щоб обговорити деталі всіх сценок і виступів артистів, всі без винятків гості залишаться задоволені! Ви можете подзвонити нам і забути про занепокоєння. “Шаленій.Kyiv-Event” – професійна команда організаторів, готова зробити для Вас навіть неможливе! Тел: (044) 223 92 61, (096) 754 24 80

СЦЕНАРiЙ КОРПОРАТИВУ В ГАНГСТЕРСЬКОМУ СТИЛi

Один з популярних сценаріїв корпоративу – вечірка в гангстерському стилі. У цей вечір ви станете членами мафії різних угруповань. Заздалегідь необхідно купити тематичний реквізит, обов’язковим є дресскод – чоловікам бажано костюми глибокого чорного кольору в смужку, жінкам тематичні вечірні сукні. Музика повинна бути оформлена з використанням джазових інструментів. Необхідно купити сигари, гангстерські капелюхи, розставте столики відповідно спеціалізації співробітників (а точніше по кланам і сім’ям). Конкурси з іграшковими пістолетами та автоматами. Чудовим доповненням до програми буде:

СЦЕНАРiЙ КОРПОРАТИВУ В КОВБОЙСЬКОМУ СТИЛi “КОВБОЙ-PARTY” АБО “ДИКИЙ ЗАХiД”

Наша агенція пропонує Вам організувати яскраву вечірку в ковбойському стилі – “Ковбой-party” або “Дикий захід”. Ви побуваєте в далекому минулому і зможете насолодитися чудесами небезпечного Дикого заходу. Ковбої, індіанці, мисливці за головами, лихі перестрілки, пограбування поїздів – все це ви зможете побачити в тематичній вечірці “Енергія дикого заходу”. Для того, щоб організувати такий корпоратив не обов’язково перевозити гостей в Техас або в найближчі степи, нам під силу створити декорації і в домашніх умовах. Для початку можна обзавестися просто парочкою кактусів) Головні пункти такого заходу – це майданчик, реквезит, дрес код, музика і звичайно ж шоу програма! Доповнити вечірку можна яскравим атракціоном “Родео на бику”, виїзним казино – техаській холдем, виступом шоу-балету, тематичної музикою.

СЦЕНАРiЙ КОРПОРАТИВУ “СТИЛЯГИ”, КОРПОРАТИВ У СТИЛi СТИЛЯГ

Корпоратив в стилі “Стиляги” – справжнє шоу! Світові хіти шістдесятих років в оригінальному аранжуванні, яскрава і різнобарвна одяг, на цій вечірці будуть “запалювати” навіть ті, хто в повсякденному житті поводиться дуже спокійно. Чуваки і чувіхи, стеляжная шоу-програма, тематичні конкурси та активності стануть яскравою плямою в проведенні корпоративу “Стиляг”.

Якщо ви плануєте корпоративний захід в стилі “Стиляги” і думаєте, що тільки в дусі запальних 60-х, в яскравих костюмах і піджаках під ритми рок-н-ролу, зможете провести незабутньо корпоратив – тоді наш сценарій саме для Вас! Таке свято дійсно буде стильним.