Агенцiя Шеленій

Ми створюємо креативні концепції для заходів. Основні напрямки: організація маркетингових і корпоративних подій, приватних свят, букінг артистів.

Event агенцiя в Киевi – «Шаленiй»

Доброго дня! Давайте знайомитися, ми – “Шаленій Event”. Ми – команда, ми – родина. Сім’я фахівців в галузі івент менеджменту, які люблять свою справу, вміють дарувати людям емоції,  робити людей щасливими.

Чим складніше завдання, тим цікавіше його реалізовувати, і нас це надихає. Серйозно, що може бути краще захоплених очей і щасливих посмішок сотень людей?!

Ми вміємо слухати, а головне – чути. Ми взаємодіємо з вами. Вам хочеться бути частиною всього процесу? Без проблем. Або ж вам ближче максимальна автономність? Так теж можна!

Цілого світу мало! Ми не обмежуємося України, наші проекти побували далеко за її межами. Ми хочемо робити людей щасливішими по всьому світу!.

Ваш захід – особливий. Як мінімум – для нас, адже нетривіальність і унікальність підходу до кожного кейсу – це наше кредо.

Єдині. Наша команда – це наша гордість. Ми не граємо в начальників і підлеглих, ми – єдине ціле. Саме це і робить нас ефективними, а наші проекти – успішними. Все як є. Ми – за порядність, прозорість і відповідальність, інакше не вміємо.

На позавчора. Гарячі терміни – це завдання “із зірочкою”, це нас нітрохи не лякає.

Це не просто наша робота, наше хобі або наша пристрасть. Це наш спосіб життя!

У 2019 року наша команда отримала всеукраїнську нагороду «Знак Якості» за надання якісних товарів і послуг в м.Київ!

        
Showreel 2019