Агенцiя Шеленій

Ми створюємо креативні концепції для заходів. Основні напрямки: організація маркетингових і корпоративних подій, приватних свят, букінг артистів.

Event агенцiя в Киевi, Украiнi – «Шаленiй»

Доброго дня! Давайте знайомитися, ми – “Шаленій Event”. Ми – не просто event-агенція, ми – команда, ми – родина. Сім’я фахівців, які люблять і вміють дарувати людям емоції, вміють робити людей щасливими. А це, в свою чергу, допомагає компаніям рости.

Чим складніше завдання, тим цікавіше його реалізовувати, і нас це надихає. Серйозно, що може бути краще захоплених очей і щасливих посмішок сотень людей?!

Ми вміємо слухати, а головне – чути. Ми взаємодіємо з вами. Вам хочеться бути частиною всього процесу? Без проблем. Або ж вам ближче максимальна автономність? Так теж можна!

Цілого світу мало! Ми не обмежуємося України, наші проекти побували далеко за її межами. Ми хочемо стати не просто кращими в країні, а й за її межами.

Ваш захід – особливий. Як мінімум – для нас, адже нетривіальність і унікальність підходу до кожного кейсу – це наше кредо.

Єдині. Наша команда – це наша гордість. Ми не граємо в начальників і підлеглих, ми – єдине ціле. Саме це і робить нас ефективними, а наші проекти – успішними. Все як є. Ми – за порядність, прозорість і відповідальність, інакше не вміємо.

На позавчора. Гарячі терміни – це завдання “із зірочкою”, і це нас нітрохи не лякає.

Це не просто наша робота, наше хобі або наша пристрасть. Це наш спосіб життя!

У 2019 року наша команда отримала всеукраїнську нагороду «Знак Якості» за надання якісних товарів і послуг в м.Київ!

        
Showreel 2019