Поширенi запитання

Органiзовуемо ми заходи на локацiї замовника

Ми вибираємо ідеальне місце проведення заходу, не обмежуючись стандартними локаціями і найближчими околицями. Але якщо у Вас є побажання, із задоволенням організуємо і проведемо подію на Вашому майданчику!

Чому на сайтi не вказана цiна на послуги

Вартість може змінюватися як дорожче, так і дешевше, залежно від дати, формату, обсягу послуг. Ви завжди можете звернутися до наших менеджерів і вони Вам прорахують та озвучать все в деталях.

Ви приймаете участь в тендерах

Ми приймаємо участь в тендерах, тільки після надання детального запиту щодо заходу.

Ви можете реалiзувати мою iдею

Ми не можемо, ми тільки цього і чекаємо) Для нас, Ваші найнеможливіші ідеї стануть можливим і ми реалізуємо будь-які, навіть найфантастичніші запити!

За скiльки часу до свята менi потрiбно звернутися в вашу агенцiю

Ми не продаємо товар, він не лежить у нас на складі, ми надаємо послугу. Тому чим раніше Ви до нас звернетеся, тим швидше ми організуємо і забронюємо кращі з кращих позицій для реалізації запиту. Звичайно необхідно враховувати масштаби заходів чим він більший, тим раніше необхідно почати підготовку!

Ви працюете тiльки по Киеву

Ми працюємо по всій Україні.

Чи можлива оплата по безналу

Так! При оплаті за безготівковим розрахунком додатково плюсується 7%

Скiльки коштуе свято

Все залежить від кожної конкретної програми. Ми працюємо з будь-якими бюджетами навіть з дуже невеликими, якщо майбутній проект нам сам по собі цікавий і навпаки – можемо відмовитися від участі в тендері, якщо у нас «очі не горять». Для нас це найголовніше і всіх співробітників ми підбираємо за таким же принципом, щоб «око горіло».

Як замовити свято?

Дуже просто!) Зателефонувавши нам за телефоном: (044) 223 92 61, (096) 754 24 80. З нетерпінням, чекаємо Вашого дзвінка)