Новi тренди тематичних корпоративiв

Якщо ви замислюeтесь про новорiчний корпоратив, то…в сенсi – “рано”?! Зараз саме час, за день-два такi речi не плануються. Особливо якщо у вас захiд не на 8 осiб…

Про що це ми … ах, так – новорiчний корпоратив! Так ось – банальна концепція “їж-пий-пляші-пий” вже давним-давно канула в Лету (як і сам вислів “канути в Лету”), а отже потрібно бути винахідливішим, сучаснішим. Тому ми готові поділитися з вами одразу чотирма тематиками корпоративів – без реєстрації та смс. Помчали!

Тематичний корпоратив “Гра в кальмара”

Серіал, що підірвав інтернет та уми людей по всій планеті всього за 1 сезон. Що не типово – серіал не голлівудський, і навіть не американський. У нього немає розмаху та лору Гри Престолів, немає гумору та харизми Доктора Хауса, немає… того, що є у Паперового Дому (хоч би що це було – напевно, Bella Ciao?). Але якимось неймовірним чином навіть люди, які на дух не переносять азіатський кінематограф, бінжвотчингом проковтнули весь сезон. То чому б не внести трохи здорового азіатського хаосу до корпоративу? У живих залишаться всі, а спортивні костюми з номерами – опціональні.

Тематичний корпоратив “Friends”

Щось модно, а щось – вічно. Ви знаєте ці жарти напам’ять. Ви дізнаєтесь ці голоси із тисяч. І зовсім неважливо, скільки років минуло – “Друзі” залишаться з нами назавжди. Корпоратив у цій стилістиці подарує ті самі, можливо – вже майже забуті, відчуття тепла, затишку та доброти, якими наскрізь просочений серіал. А ще це добрий спосіб остаточно визначитися – чи була у Росса і Рейчел перерва? (Звичайно ж – була, хто взагалі може вважати інакше?!)

Тематический корпоратив “Ангели чи Демони”

Одвічне епічне протистояння Світла і Темряви, боротьба добра зі злом, бобра з ослом, ну і так далі… Все виглядає ще яскравіше на контрасті. Вишукано, але не химерно. Стильно, витончено та масштабно. Загалом – пишнота у чистому вигляді. Ви тільки уявіть, скільки всього можна вмістити в цій лаконічній, на перший погляд, концепції!

Тематичний корпоратив “Космос”

Якщо в космосі були вже навіть Тесла (дякую тобі, Ілон Маск) та Вільям Шетнер (дякую тобі, Star Trek) – то чому б не перенести космос до нас? Нас у космос теж можна, але вийде дуже недешево… Кільця Сатурна, червоний пісок Марса, велич Юпітера – все це прямо на вашому корпоративі. І хоч SpaceX, хоч BlueMoon – політ пройде вдало. Стережіться надмірних перевантажень при відриві від поверхні!

Насправді тематик – море, навіть цілий океан. Хороший фокусник не розкриває своїх секретів, тим більше – всім і відразу. Головне – пам’ятати, що корпоратив – не просто веселе та залихватське застілля, а спосіб повністю зануритися в те, що вам подобається, пережити подію, що по-справжньому запам’ятовується, і яскраві емоції, які не відпустять вас аж до наступного новорічного корпоративу. А може – і після нього…