КОРПОРАТИВНІ СВЯТА

У наш час організація корпоративних свят та заходів стає все більше і більше невід'ємною частиною корпоративної культури. І це не просто так, оскільки корпоративне свято являеться дуже сильною зброєю внутрішнього розвитку компанії.

Органiзацiя та Проведення корпоративних свят i заходiв у Киeвi

АКВIЛОН AWARDS
АКВIЛОН AWARDS
Напередодні Нового року, ресторан X.O. Exclusive зібрав під своїм дахом всіх зірок і талантів чудовій компанії «Аквілон»: дизайнерів, музикантів, танцюристів, телевізійників…
Тимбилдинг "Парусная Регата"
Тiмбiлдинг “Парусна Регата”
Бризки води летять з-під носа добротного судна, а вітер наповнює вітрила …І нехай вода не океанська, а з Дніпра, але враження…
Корпоратив
Корпоратив “Ангели та Демони”
Корпоративна вечірка для співробітників компанії Ivmed в День медпрацівника. Як прогриміли «Ангели та Демони»…
Вiдео звiти
Корпоратив Akvilon Awards
Процес
процес організації корпоративного свята

У наш час організація корпоративних свят та заходів стає все більше і більше невід’ємною частиною корпоративної культури. І це не просто так, оскільки корпоративне свято являеться дуже сильною зброєю внутрішнього розвитку компанії. Організувати корпоратив можна не тільки в ресторані, але також провести його на свіжому повітрі.

Організація корпоративних заходів на природі – це екстремальний відпочинок, teambuilding, корпоративна спартакіада​​, заміський свято. Свято на природі – це простір для організації незабутнього свята вашої компанії, який включає в себе активний відпочинок – турніри та змагання для ваших співробітників. При організації корпоративного заходу стоять головні завдання, такі як:

ОРГАНIЗАЦIЯ КОРПОРАТИВIВ В КИEВI

Організація і проведення корпоративу у Києві дозволить досягти всього цьог в тому випадку, якщо все зробити правильно і з розумом, враховуючи всі дрібні нюанси, деталі і можливі негаразди. Івент – компанія «Шаленій.Kyi-Event» допоможе вам організувати і провести корпоративний захід починаючи від розробки індивідуального сценарію, підбору локації, транспорту, шоу-програми, закінчуючи урочистим салютом. Команда нашої компанії полягає в теплих і дружніх відносинах як з українськими, так і з закордонними артистами шоу-програми та зірками шоу-бізнесу, прямий зв’язок дозволяе нам оперативно підготувати ексклюзивну пропозиція за доступними цінами для наших клієнтів.

Ми готові організувати і провести самий яскравий і незвичайний корпоратив у Киеві за всю історію Вашої фірми, запропонувати комплексний пакет з розвитку корпоративної культури та просуванню Вашого бізнесу за допомогою маркетингових заходів: PR та промо акцій, sales promotion, відкриттів і рестартінга підприємств, брендів, послуг і т.д.

Наша основна місія – організація яскравих корпоративів, незабутніх заходів, проведення корпоративних свят з урахуванням всіх побажань і вимог Клієнта, спираючись на ідеї сучасного маркетингу. Корпоративні свята і заходи, створені Івент-компанією “Шеленій.Kyiv-Event”-це гарантія успіху!