Організація та проведення Тiмбілдингу

Наша агенція Шаленій пропонує організацію активного корпоративного тiмбілдінга, який ми проведемо в різних форматах і стилях. У сучасному розвитку компаній, тiмбілдинг-інструмент командоутворення персоналу, як один з найефективніших методів управління.

Приклади проведення тiмбiлдингiв

Тимбiлдинг Iгри патрiотiв
Тiмбiлдинг “Iгри Патрiотiв”
Команда iвент агенції «Шаленій», реалізувала для медичного центру «Мати і дитя» командоутворюючу програму «Ігри патріотів».
Тiмбiлдинг Парусна Регата
Тiмбiлдинг “Парусна Регата”
Парусна регата – це не просто спорт, не просто яскраве проведення часу. Це активність, яка дозволяє відчути себе по-справжньому вільним.
ТiМБiЛДИНГ "Команднi iгри"
ТiМБiЛДИНГ “Команднi iгри”
Корпоративний тімбілдінг для компанії «Konica Minolta Ukraine». Були задіяні командоутворюючі механіки: згуртування і змагання між командами…
Процес
процес організації тимбiлдинга

Організація Тимбілдінгу в Києві або командоутворення (Team building – побудова команди) заходи які об’єднують колектив і завойовують все більшу популярність в Україну.

Івент-агенція «Шаленій.Kyiv-Event» пропонує вам організацію активного корпоративного тимбілдінга, який ми проведемо в різних форматах і стилях. У сучасному розвитку компаній, тимбілдинг – інструмент командоутворення персоналу, як один з найефективніших методів управління. Організувати тимбілдинг в Києві можна як на природі, так і в приміщенні. Складові успішного тимбілдінга – це добре підібрана локація і правильно продумана програма. Майданчиком для проведення може бути: база відпочинку в Києві, заміські комплекси, морське узбережжя Криму, карпатські гори або затишний пансіонат в живописному куточку нашої країни або за її межами.

Організація тимбілдінга в Києві поєднує в собі не тільки важливе корпоративний захід, спрямований на згуртування колективу, а й приємний активний відпочинок Чи не це мрія середньостатистичного офісного працівника! Методики організації тимбілдінга дуже різноманітні, і дозволяють проводити цікаве і неформальне командоутворення в рамках різного бюджету та на різну тематику. У всіх цих випадках організація тимбілдінга нашою агенцією буде спрямована на виконання завдань, які ставляться перед даним заходом, а саме:

І при всьому цьому тімбілдінг – не нудний, виснажливий тренінг, а повноцінний активний відпочинок. Найсильніша сторона тимбілдингу це те, що для проведення заходу пропонуються місця, які кардинально відрізняються від звичної офісної обстановки, що сприяє психологічному та емоційному розвантаженню.