ДЕНЬ МЕДИЧНОГО ПРАЦiВНИКА

Команда Івент агентства «Шаленій», реалізувала для медичного центру «Мати і дитя» командообразуючу програму «Ігри патріотів».Медцентр «Мати і дитя» спеціалізуються на допоміжних репродуктивних технологіях, акушерстві та гінекології. У медицині, тим більше в такому напрямку, співробітники компанії віддаються своїй справі на всі сто відсотків, а значить дуже сильно втомлюються, тому нашим головним завданням було розробити програму максимально цікавою, легкою і ненав’язливою. Щоб колектив компанії зміг повністю відпочити, перезарядитися і набратися повного обсягу сил, для виконання своєї дуже важливої ​​роботи.

Для проведення даного заходу, була обрана локація – заміський комплекс «Два бобри». Скажу Вам, що дуже вдало! Красива природа, найчистіше повітря, величезне озеро і велика облаштована територія, а так само дуже смачне меню, додало нашому святу необхідний колорит.

У програмі «Ігри патріотів» були задіяні креативні вправи та завдання. Спочатку учасники зібралися на центральній галявині, де їх вже чекали ведучий з інструкторами. Шляхом жере бкування розділили їх на команди. Ведучий промовляючи легенду «Ігор патріотів» підвищував мотивацію учасникам і допомагав їм перейнятися духом корпоративної програми. Після тематичного виступу (танцю) кожної з команд, інструктори зібрали своїх учасників і пішли швидко виконувати свої завдання. У складі різних команд учасники виконували завдання на логіку та ерудицію, спритність, намагаючись отримати максимальний результат. За виконання вправи вони отримували заохочення (пазли) які необхідні були для виконання загального завдання для всіх команд. Адже не дивлячись на змагання між командами наше завдання було об’єднати весь колектив в одне єдине ціле, як один організм.

ВУ фіналі корпоративного заходу, співробітників очікували церемонія нагородження переможців, заохочення всіх учасників а також розважальна програма яка поступово переходила в запальну дискотеку!

Дізнатися більше про організацію тимбілдинга Ви можете за посиланням –https://shaleniy.com.ua/uk/organizatsija-timbildinga-kiev