ВЕДУЧИЙ НА ВИПУСКНИЙ ВЕЧiР

Випускний вечiр, для кожного з нас, асоцiюeться з чимось важливим. Це старт у великий життeвий шлях. i начебто вiдчуваeш себе зовсiм вже не дитиною, але все ж розумieш, що не хочеш ще дорослiшати. Це свято чекають, до нього ретельно готуються, про нього довго мрiють.

Після здачі складних іспитів, отримання атестатів, випускний бал стає нагородою за всі старання і труди. Попереду все життя, повне чогось нового і незвіданого, перші помилки і труднощі, радості і переживання! Випускний бал буває всього лише раз в житті. І кожен батько розуміє, що це свято має викликати у дітей тільки море позитивних емоцій. Саме на випускному вечорі у Вашої дитини є перша офіційна можливість показати себе і постати у всій красі !!!

Те, яким буде це свято і як воно пройде в більшій мірі залежить від якісної організації випускного вечора і від того, хто його вестиме. Організувати і провести на найвищому рівні, яскраву, феєричну, індивідуальну, розважальну програму, яка буде містити в собі безліч, завзятих конкурсів, іскрометного гумору і багато приємних моментів і несподіваних сюрпризів, зможе тільки досвідчений професіонал, який знає свою справу на всі 100%, ведучий випускного вечора. Тому Івент агентство «Шаленій» рекомендує, дуже відповідально і серйозно підійти до вибору хорошого ведучого на випускний вечір.

Професійний ведучий повинен мати яскраву зовнішність, перебувати на одній хвилі з випускниками, бути хорошим психологом і навіть трохи педагогом. Стильний, модний, молодий ведучий – найідеальніший варіант для проведення випускного вечора! Наша агенція не рекомендує ведучіх шанобливого віку, тому що в більшості випадків вони не можуть знайти спільну мову з випускниками, а значить провести для них по-справжньому яскраву, цікаву і запальну шоу-програму! Тому, вибравши правильного ведучого на випускний бал, Ви гарантовано отримаєте величезну дозу позитивних емоцій і масу незабутніх вражень!

ВЕДУЧi НА ВИПУСКНИЙ ВЕЧiР В КИeВi

Завчасно зустрівшись з ведучим, у Вас є можливість поділитися з ним своїми очікуваннями, побажаннями та баченням того, як і де має відбуватися свято. Оскільки ні хто не хоче бачити у себе на заході заїжджений сценарій з банальними конкурсами. Досвідчений професійний ведучий зрозуміє Вас з півслова і втілить в життя навіть самі божевільні, і унікальні ідеї. Адже випускний бал – це торжество для молодих, завзятих, енергійних, творчих особистостей! Тому і програма випускного вечора, зобов’язана бути веселою, динамічною і з масою сюрпризів!

Також при організації випускного вечора в школі, ведучий не повинен забувати, і про батьків випускників. На цьому святі одним з його завдань, є усунути проблему «батьків і дітей» та в результаті об’єднати два вікових колективы) Безумовно ведучий орієнтується в основному на інтереси дитей, але і повинен догодити шоу програмою, веселими розіграшами і яскравими конкурсами всім поколінням, які присутні на святі!

Dj / Дiджей на випускний в Киeвi

Жоден випускний вечір не обходиться без музичного супроводу і хорошої дискотеки, а тому в дуеті з Вашим ведучим обов’язково повинен працювати професійний Dj на випускний вечір. Самий основний принцип при якому вибираєш Dj на випускний – це його професійний досвід і сфера роботи. Якщо Dj звичайний дядечко в віці, який підробляє в ресторанах для поважної публіки, то і відповідно музичний репертуар у нього такий же. Не думаю, що Вашим дітям сподобатися, запальні танці під дискотеку 80 або шансон. Крім того, в кожному класі є свої уподобання в музиці. Наші Звукорежисери / Dj перед кожним випускним проводять зустрічі з дітьми дізнаючись їх музичне вподобання і протягом усього організаційного процесу підтримує з ними зв’язок.