Організація та Проведення випускного вечора

Організація та проведення випускного вечора в Києві - це захід з підвищеною відповідальністю, саме тому івент-компанія Шаленій.Kyiv-Event приділяє цьому святу особливу увагу, адже випускний вечір проходить тільки один раз в житті.

Приклади проведення випускних в Киeвi

Випускний вечір спец.школи №125
Випускний спец.школи №125
Цей випускний наша команда організувала і провела в шикарному місці під назвою Гостинний двір «1812».
Випускний вечір ліцею Інтелект 2013
Випускний вечiр лiцею iнтелект
Випускники ліцею “Інтелект” стали учасниками незабутнього заходу.
Випускний вечір ліцею Інтелект 2016
Випускний лiцею iнтелект 2016
Ось уже 4 рік поспіль наша компанія займається організацією випускного для ліцею “Інтелект” під ключ…
ВИПУСКНИЙ Вечір Європейський колегіум
“Eвропейський колегiум”
Організація випускного вечора в Рестограді “Імперія”.
Випускний вечiр спец.школи №155
Випускний вечiр спец.школи №155
Організація випускного вечора в ресторані “ORLY PARK”.
Випускний вечiр гімназiї Дiалог
Випускний вечiр гiмназii “Дiалог”
У ресторані всіх гостей вже чекала червона доріжка, діти пройшлися по ній під оплески батьків …
Вiдео презентацiя
Процес
процес організації випускного вечора

Організація та проведення випускного вечора в Києві – це захід з підвищеною відповідальністю, саме тому івент-компанія “Шаленій.Kyiv-Event” приділяє цьому святу особливу увагу, адже випускний вечір проходить тільки один раз в житті. Випускний вечір – це зворушливий момент розставання зі школою та своїми вчителями, час відкрити нову сторінку у своєму житті.

Переходячи в 11 клас у Ваших дітей закінчується сама безтурботна пора, з учорашніх школярів вони стають випускниками, приходить час організації випускного вечора. Про шкільні часи будуть пам’ятати все життя, зустрічатися зі своїми однокласниками, згадувати витівки в школі, згадувати своїх вчителів, які були улюблені предмети, але так само будуть говорити і те, який був їх випускний вечір. Співробітникам нашої компанії під силу організувати випускний, який сподобається і батькам і дітям! Для Вас ми організуємо найоригінальніші, цікаві варіанти проведення останнього дзвоника і випускного вечора в Києві. Вечір цей повинен пройти особливо весело, яскраво і незабутньо. Тому організація випускного вечора в Києві повинна бути доручена справжнім професіоналам своєї справи. Організація та проведення випускного вечора в Києві – робота, до якої ми підходимо професійно, творчо і з душею.

Організація та проведення випускного вечора в Києві повинна здійснюватися фахівцями для того, щоб Ваш випускний вечір був більш молодіжним і незабутнім. У нас є різні майданчики для випускних, а також багато різних артистів, ведучих, музичних груп, Dj. Наші можливості та досвід в організації випускних перетворять цю урочисту подію в справжній бал.

Ми проведемо підбір: