ВИПУСКНИЙ ГiМНАЗii “ДiАЛОГ”

Коли підемо зі шкільного двору, під звуки нестаріючого вальсу…

Один з найбільш зворушливих моментів у житті кожної людини – шкільний випускний вечір. Наша компанія, знає це як ніхто інший. Кожного разу ми намагаємося зробити випускний вечір для випускників – неповторним і яскравим!

Урочиста частина відбувалася в самій гімназії “Діалог”, після чого випускники та батьки відправилися в ресторан “Шашличок”. У такий відповідальний день для хлопців, погода була не найкраща, але вона ні крапельки не зіпсувала їм настрій. У самому ресторані всіх гостей вже чекала червона доріжка, хлопці пройшлися по ній під оплески батьків, зупинившись біля фото банера, зробили фото на пам’ять. Запальні танці до світанку, зворушливі напутні слова від батьків і навіть сюрприз від самих випускників…

Випускники написали свої побажання “ким я бачу себе через 10 років” сховали їх у чарівну банку, яку ведучий випускного, передав старості класу. Відкриють вони її тільки на зустрічі випускників через 10 років!

Всі барвисті моменти випуску ми зняли на фото і відео! Наприкінці вечора випускників чекав феєрверк подарований однією з мам, запуск небесних ліхтариків під музику скрипки – це був зворушливих світанок, момент розставання зі шкільним життям.

Вiдео
ВИПУСКНИЙ ГІМНАЗII “ДІАЛОГ”