ВИПУСКНИЙ 125 ШКОЛИ

Організація та проведення випускного вечора-завжди дуже важливий і відповідальний захід, який вимагає до себе багато уваги і вирішення різних організаційних завдань.Можна витрачати нерви, сили, терпіння і не отримати результату якого бажаєш, а можна повністю довіритися професіоналам і насолоджуватися святом і отримувати задоволення в повному обсязі! Так як це зробив батьківський комітет 125 школи, звернувшись в Івен агентсво «Шаленій» з проханням організувати випускний вечір під ключ.

Цей випускний наша команда організувала і провела в шикарному місці під назвою Гостинний двір «1812». Який знаходитися в курортній зоні Києва – Конча – Заспа. шикарне оформлення комплексу в дусі ХІХ століття надає атмосферу класичності елегантності в поєднанні з сучасною розкішшю і серцевою гостинністю.

Для урочистої частини (вручення атестатів) обрали Торгово-розважальний центр «Атмосфера» який дуже близько знаходитися біля Ресторану «1812» що є дуже зручним варіантом. Орендували величезний мультифункціональний event-хол «Kyiv», місткістю понад 500 чол. що дозволило прийти на таку подію всім бажаючим, рідним і близьким. Незаперечною родзинкою є, найбільший в Україні зовнішній LED-екран і найдовший (950 метрів) LED-екран безпосередньо в самому залі event-холу.

Після урочистої частини, наші дорогі випускники, зі спокійною душею і чистою совістю про виконаний борг, відправилися на грандіозне святкування в ресторан, де їх вже чекала наша команда і безліч сюрпризів.

При вході в урочисті зал, хлопців зустрічала червона доріжка, ексклюзивний дизайнерський банер, спалахи фото і відео репортерів, а також бурхливі оплески батьків і гостей урочистості, які вишикувалися в живий коридор. Однією з наших сильних сторін є розробка концепцій та креативних ідей. В даному випадку під запит батьків та захоплення дітей ми написали сценарій «Нагородження номінації Оскар». У такій програмі, випускники змогли відчути себе справжніми зірками і проявити свої таланти.

Випускники та гості заходу гідно оцінили якісне звукове та світлове обладнання, в тому числі і світлодіодну DJ стійку яка закривала всі висячі дроти і надавала чудовий ефект. Музичний плейлист розроблявся протягом усього року, з урахуванням побажання і смаків випускників. Об’єднавши ці елементи, ми змогли перетворити місце проведення випускного вечора в справжній клубно-концертний майданчик.

Програму проводили дует ведучих, Саша і Рома. Впоралися із завданням на всі сто відсотків. Реалізували всі задумані ідеї, а також тримали в тонусі весь вечір всіх випускників та присутніх гостей. За що їм величезне спасибі!

Сценарій був доповнений артистами оригінального жанру. Виступ знаменитого битбоксера і танцюриста MAD LIMP, змусило випускників співати і танцювати одночасно, скажу чесно, атмосфера позитиву зашкалювала. Вогняне та світлове шоу яке було присутнє на святі додало стільки драйву та позитиву, що хотілося дивитися ці виступи все більше і довше.

Свято тривало до самого ранку. На світанку випускники пішли до озера, яке також знаходиться на території комплексу, через алею холодних вогнів (вулканів). У озера їх чекала романтична обстановка серед безліч запалених свічок і живий акомпонімент саксофоніста. Спогади про школу, сльози туги і радості наверталися у всіх присутніх. На такій зворушливій ​​ноті і закінчилося наше торжество.

«Зоряний» Випускний в черговий раз успішно реалізовано в одній з київських шкіл, а наша компанія підтвердила свій статус професіонала в організації та проведенні випускного вечора в Києві.

Більш детально ознайомитися з організацією випускного вечора в Києві нашим агентством, Ви можете по ссилке – https://shaleniy.com.ua/uk/final