ТЕМАТИКИ ВИПУСКНОГО ВЕЧОРА

З якою швидкiстю летить час! Начебто, ще вчора Ви проводжали свою крихiтку в перший клас, перевiряли щоденник, чи немаe там двiйок, лаяли за витiвки i невивченi уроки. А вже зовсiм скоро продзвонить останнiй дзвiнок. Тi що миттево подорослiшали, випурхнуть за межi шкiльних стiн i назавжди розпрощаються з безтурботним дитинством.

Проведення випускного вечора – всього лише символічний пункт , за яким їх чекає самостійне , доросле життя . Тим не менш, його потрібно провести гідно. Чи буде це банальне вручення атестатів або яскрава казка , яка залишить слід у пам’яті на все життя , залежить від організаторів свята. Перш ніж акцентувати увагу на економії, якої Вас заманюють дилетанти , пам’ятайте , випускний бал провести повторно вже не вдасться , а сльози смутку з шкільних часів, ні за яких обставин не повинні збігатися зі сльозами розчарування. Приклади наших робіт з організації випускного вечора, дивіться в розділі Випускний вечір в Києві

З наближенням до знаменної дати, пристрасті розпалюються все більше і більше. Батьки починають хапатися за голову, вибирати, підшукувати різні варіанти проведення випускного вечора. Що б уникнути хаосу при організації такої події, Івент-компанія “Шаленій.Kyiv-Event” спеціально для Вас приготувала найпопулярніші та яскраві тематики випускного балу:

ВИПУСКНИЙ ВЕЧiР В “УКРАiНСЬКОМУ” СТИЛi

Українська тематика з кожним днем все більше і більше набуває популярності. Етно стиль дуже багатий і колоритний. За допомогою створення декорування інтер’єру ресторанного майданчика або заміського комплексу , ми використовуємо характерні риси українського національного стилю : плетені паркани , кераміку , дерев’яні вироби , ікони , всілякі обереги на стінах альтанки виготовленої з дерева з солом’яним дахом , де стоїть піч з розписом і т. д. Сам же випускний проходить невимушено , з жартами і веселощами , з різноманітними майстер – класами , забавами та конкурсами . Розваги підібрати можна на будь-який смак : «Містечко майстрів» , «Повітряний поворот» з екстремальними розвагами , «Козацька забава» , «Етно Караоке» «Поросячі перегони» ну і , звичайно ж , «Вечорниці на хуторі» з популярними українськими танцями , запорізькими козаками та іншими артистами …

ВИПУСКНИЙ ВЕЧiР У СТИЛi “СТИЛЯГИ”

Високі зачіски , яскраві сукні , на випускному балі , барвисті піджаки і кольорові краватки , туфлі на підборах , та не старіючі ритми рок-н-ролу! Виступи саксофоніста , Джаз-бенди , виступи шоу-балету, запальні танці, повітряні кулі, конфетті, плакати – ретро! Столики – прилавки на яких будуть розміщені товари з часів стиляг : старі журнали, ретро – іграшки, значки. Це, а також багато чого іншого можна буде купити в якості пам’ятних сувенірів на чесно зароблені в конкурсах, радянські рублі ! Чувак – ведучий в стилі з драйвовою конкурсною шоу – програмою, не дасть Вам занудьгувати ні на секунду!

ВИПУСКНИЙ ВЕЧiР В “ГРЕЦЬКОМУ” СТИЛi

Відмінний вибір для тих , хто любить неповторність , вишуканість і володіє почуттям стилю. Всі присутні зможуть обьеднатися з героями грецької міфології , могутніми Богами і , звичайно ж , побачити сходження молодих на вершину Олімпу, що створить для всіх справжнє свято! Атмосферу випускного вечора в грецькому стилі можна відтворити декораціями, а прикраса буде такою , що Ви відчуєте себе справжніми грецькими Богами ! Ведучий проведе майстер – клас з відомого грецького танцю сиртакі. Ігри , конкурси , розваги і запальній музичний супровід, допоможуть витримати захід в цій тиматиці і зробити його незабутнім!

ВИПУСКНИЙ ВЕЧiР В “АМЕРИКАНСЬКОМУ” СТИЛi

Випускний бал в американському стилі – колись про таке можна було тільки помріяти, тихенько заздрячи героям американських молодіжних фільмів. Величезний зал з великою сценою, жива музика з молодими групами, дівчата в шикарних вечірніх сукнях і з квіткою на зап’ясті, хлопці в класичних костюмах. Вибір королеви і короля вечора. Можливість стати справжньою зіркою такого урочистого свята є у кожного випускника, який прийматиме участь у програмі «ідеальний учень».

ВИПУСКНИЙ ВЕЧiР В “ЯПОНСЬКОМУ” СТИЛi

Ви тільки уявіть собі , біля входу Вас зустрічають артисти оригінального шоу японських барабанщиків , під динамічну дріб назустріч до Вас виходить сам японський імператор і запрошує на урочисте свято , де вже зібралися унікальні гейші і мужні самураї. За сценарієм випускного у японському стилі, Вас чекають яскраві танці з віялами , східні килими , вправні ікебани , смачні суші на столі і звичайно ж – караоке! Так-так , Вам не почулося , саме караоке є традиційною розвагою Країни сходу сонця.

Проведенi випускнi за 2019 / Вiдео презентацiя
Органiзацiя випускних в Киeвi, контакти – 096 909 92 53