Новi онлайн формати заходiв

Це можуть бути цiлi вiртуальнi свiти, в якi можна занурюватися i за допомогою звичайного монiтора, i навiть VR-шолома. Або це може бути повноцiнне живе шоу – концерт будь-якоi зiрки. I для всього цього навiть не завжди потрiбно надягати штани…

Не доводиться сумніватися в тому, що 2020ий рік з усіма його перипетіями завдав на тіло івент-індустрії таке “художнє шрамування”. Так, частково воно підкосило всю сферу, але в той же час сподвигло організаторів шукати альтернативи, проявляти винахідливість і дати волю своїй кмітливості.

Чи хтось винайшов щось прям концептуально нове (ми, про таке не чули), але ось поліпшити, розширити і довести до перфекціонізму вже існуючі, однак з різних причин не дуже популярні формати – цілком. Саме тому зараз неймовірно популярні онлайн заходи, в яких учасникам не треба залишати не те, що свій будинок, а навіть своє улюблене місце (крісло біля комп’ютера) і міняти улюблену позу теж не потрібно.

Онлайн iгри

Ми дуже швидко пристосували Zoom для нарад та інших робочих зустрічей. Але хто сказав, що його можна використовувати тільки так? Ігри на уважність, на знання звичок та характерів своїх колег, на реакцію, на координацію, на інтуїцію, та на що завгодно. Хоч в міста грайте. Адже практично в будь-яку гру, в яку можна пограти в компанії наживо можна перенести в Zoom. Людям не тактильним – взагалі роздолля та комфорт. Головне – правильний і досвідчений ведучий. Очевидні плюси такого типу івентів – це те, що його легко можна перетворити в тимбілдинг.

онлайн игры в zoom

Геймiфiкованнi iвенти

А що якщо перенести весь захід у віртуальний світ? Ні, мова не про те, щоб натовпом побігати в який-небудь умовний Counter Strike або Fortnite, аж ніяк. Мова про щось куди більш масштабніше. Уявіть собі корпоратив в Minecraft. З кастомними побудованим для вас світом – з нуля. Або ж у відтвореному просторі вашого офісу. І так – трощити об’єкти в такому світі можна абсолютно безкарно, без страху звільнення або громадського осуду, адміністративної або кримінальної відповідальності (ну, мало як у вас зазвичай корпоративи проходять?)

А ще є тусовки в VR-чатах. Захід може бути вельми серйозним, аж до повноцінної презентації або конференції, сповнених офіціозу. Причому, існують опції як з повним зануренням – в VR-шоломі, так і просто за допомогою звичайного комп’ютерного монітора.

конференция в Minecraft

Гiбриднi заходи

Найпростіше буде навести приклад, щоб наочно показати вам, як виглядає такий івент. Уявіть собі – ви отримуєте зручним для вас поштовим сервісом такий собі мікрофуршет, з усякими вкусняшками і пляшкою улюбленого вина. А ще в посилці виявляється QR-код. Або ж на пошту приходить посилання. Прочитавши код \ відкривши посилання ви потрапляєте на закриту трансляцію – зрозуміло, таким же чином туди потрапляють і ваші колеги. Ви бачите зал і сцену. На сцену виходить ваш ведучий – наприклад, Ігор Ласточкин. Вітає всіх присутніх, відпускає пару найшикарніших жартів, бажає вам приємного вечора і каже, що вас дехто хоче привітати. І тут в онлайн захід вклинюється Чак Норріс. Так-так, той самий Чак Норріс. Чи не deepfake, що не адаптоване відео і не пародист, а ТОЙ САМИЙ Чак Норріс. І вітає вашу компанію і вас з … а що ви там до речі, відзначаєте? Після цього – живий концерт, і нехай це буде Monatik. Не запис, не умовний “відосік”, а пряма трансляція живого концерту. Без фонограм, ми перевіряли. Ну а далі – наскільки вистачить вашої фантазії і бюджету.

І це приклад не “зі стелі”, це цілком реальне захід з нашого портфоліо. Вірніше, не весь захід, а десь 20% від нього. Не всі ж секрети вам розкривати відразу;) Такі заходи, по суті – відображення вашого улюбленого вечірнього шоу. З тією лише різницею, що глядачі не в студії, а в улюблених домашніх кріслах, з вкусняшками і вінішком. Ну або чим міцніше – тут вже як вам заманеться. Комфортно і запам’ятовується на все життя. А головне – формат дуже гнучкий. Від stand-up комедії до спільних “походів в кіно” на прем’єри. Від майстер-класів до концертів. З будь-якими гостями – як в студії, так і по відеозв’язку. Що завгодно. Хороших вам івентів і яскравих вражень!

Гибридные мероприятия