ОНЛАЙН ЗАХОДИ

Корпоративити, тімбілдіти і веселитися незважаючи на обставини, в безпечному для себе і оточуючих режимі. Якщо не можна їхати на паті, то паті постукає до тебе в онлайн!

Органiзацiя онлайн заходiв

Що робити, якщо душа вже прям вимагає свята, але всі обставини проти? Що робити, коли потрібно розважити або згуртувати колектив, не порушуючи карантину? Коли корпоратив ну ніяк не можна, а потрібно? Ми впевнені, що не існує нічого неможливого, і якщо хочеться – то треба. Відчайдушні часи вимагають відчайдушних заходів, саме так і народилися онлайн-корпоративи. Так-так, вам не здалося. Тепер на віддаленій роботі можна не тільки працювати, а й тусить 🙂

Як це працює?

Всі учасники дійства за допомогою кур’єрської доставки заздалегідь отримують спеціальні party-бокси. У них знаходиться весь необхідний реквізит. Зрозуміло, з дотриманням всіх норм дезінфекції, дещо з смачненького, плюс рідина для дезінфекції … кхм … “зсередини”. Так-так, ми про алкоголь. Ще в боксі або посилання на онлайн-тусовку, або міні-квест, який можна пройти не встаючи з дивана – його фіналом буде те саме посилання, яке веде до всіх іншим учасників. Далі учасник потрапляє на саму тусовку або в zoom або на альтернативні сервіси, де їх уже чекають їх друзі/колеги/родичі, плюс модератор-ведучий.

Усе?! Ні в якому разі…

Онлайн привiтання вiд зiрок

Як щодо онлайн-концерту від зірки? Або просто поздоровлень? Тепер можна і це! Ага, зірки теж люди і теж сидять вдома. Просто уявіть, наскільки яскравим і несподіваним буде поява, наприклад, Олега Винника, Потапа або Павла Зіброва в одному з віконець Zoom’а…

Звичайно – емоції потрібно запам’ятовувати, тому по закінченню всього вашого онлайн івенту ми починаємо монтувати відеоролик.

Онлайн корпоратив

Чим може бути ваш перший онлайн-корпоратив?

Корпоративить, тімбілдить і веселитися не дивлячись на обставини, в безпечному для себе і оточуючих режимі. Якщо не можна їхати на паті, то паті постукає до тебе в онлайн!