НАУКОВИЙ ТiМ-КВЕСТ АБО TEAMBUIDING

Ми не будемо вам розповiдати вступнi слова про iсторію тимбiлдингу i його значущостi. Розглянемо найпопулярнiшi завдання, якi ставлять клieнти перед органiзаторами командоутворюючих корпоративних iвентiв i кiлька наших iдей, щоб вирiшити цi завдання.

Науковий teambuilding і team-квест: командні завдання з реальними хімічними експериментами з використанням рідкого азоту, такі завдання неможливо вирішити без командної роботи!

командні завдання з реальними хімічними експериментамиКейс №1

Найчастіше, саме ці питання задають нам компанії що запускають новий продукт і програми просування.

кейс №1 запускЩоб вирішити ці завдання, ми підібрали досить просте інтерактивне навчання, розвиваюче командну роботу учасників, а також розробили завдання:

Кейс №2 – яскраве уявлення бренду

Підкреслити:

Кейс №2Даний кейс розвиває в учасниках:

Морозиво з рідкого азотуУ програмі задіяні розважальні елементи. У нашому прикладі це станція з морозивом, учасникам необхідно придумати свій рецепт і технологію приготування з використанням рідкого азоту. Морозиво може бути з будь-яким смаком, наприклад м’ятними або яблучними якщо в колірній гамі логотипу компанії присутня зелений колір.

Кейс №3 – Найрозумніший

  • Виявити розумну команду учасників для присудження премії
  • Визначити сильні та слабкі сторони учасників і команд в цілому
  • Сформувати відчуття відповідальності

НайрозумнішийТакий тім-квест підійде для персоналу мережі швидкого харчування, ресторанів та інших компаній з великою кількістю працюючих співробітників. Для того, щоб мотивувати учасників, в якості головного призу можуть бути преміальні або сертифікати. Програма спрямована на:

  • Досвід колективної роботи з логічним мисленням
  • Вміння знаходити незвичайні властивості звичайних предметів
  • Здатність експериментувати