ДЕ i ЯК ПРОВЕСТИ КОРПОРАТИВ

Корпоративнi свята корисно проводити i вiдвiдувати. На таких заходах ви ближче знайомитесь з вашими колегами, розширюeте свiй кругозiр, що даe вам можливiсть проявити своi сильнi сторони в неофiцiйнiй обстановцi. Корпоративнi вечiрки сприяють новим знайомствам, якi в майбутньому можуть бути дуже кориснi.

Де провести корпоратив у Києві? – Спробуємо відповісти на це питання сьогоднішньої теми. По-перше, це буде залежить від того, куди захоче відправиться більшість співробітників або керівник фірми. По-друге, важливий бюджет вашого свята: чи навряд на порядку денному буде корпоративний туризм, при недостатній кількості коштів.

Варіанти:

  1. Орендувати кафе для корпоративу. Це традиційний спосіб організації торжества з колегами. Якщо правильно підібрати заклад з гарним інтер’єром, це буде прекрасним варіантом. Вам запропонують банкетне або фуршетне меню.
  2. Зняти банкетний зал чи ресторан для корпоратива, залежить від кількості учасників на заході. Відповідне місце проведення необхідно шукати заздалегідь, адже потім ближче до івенту (особливо, якщо це корпоративний Новий рік), Ви можете залишитися без відповідного закладу. Ресторан або банкетний зал, в першу чергу повинен бути солідним, про це потрібно пам’ятати.
  3. Оригінальним способом святкування корпоративного заходу, може стати оренда теплохода – танці на воді, після чого можна організувати тимбілдинг в Києві

ЯК ПРОВЕСТИ КОРПОРАТИВ В КИeВi ВЕСЕЛО ТА ЯСКРАВО

Організувати корпоратив, можна і за межами столиці. Це може бути банкет або фуршет під Києвом на природі або корпоративний туризм. Все залежить від виділених коштів на таке свято. Ці два варіанти принесуть Вам масу нових вражень, Ви зможете як слід відпочити від офісного життя і зміцнити ваші відносини з колегами.

Як провести корпоратив у Києві весело і вдало? – Відповідаючи на це питання, можемо Вам дати наступні рекомендації по його проведенню:

  1. Перше, що Вам потрібно зробити, це вирішити привід корпоративу, визначиться з його форматом і змістом. Приводом такого корпоративу може бути: Ювілей фірми, професійне свято, досягнення компанії, зміцнення відносин з партнеами / клієнтами, будь-який захід, починаючи з 8 березня і закінчуючи Новим роком.
  2. Необхідно виділити час на підготовку організації заходу, а також на його ретельне планування. Як правило організація корпоративу в Києві займає від місяця до 3-х, буває і більше. Все залежить від того, наскільки грандіозним планується святковий захід. Якщо Ви заздалегідь ретельно і продумаєте Вам корпоратив – захід приречене на Успіх!
  3. Важливим моментом залишається розсадження гостей – всім повинно бути комфортно і зручно. Необхідно підбирати столи невеликого розміру: за великими не комфортно спілкуватися, за маленьким столом може бути святково-соціальна ізоляція, тому кращий варіант, це столи середнього розміру.
  4. Вам потрібно розробити схему дій, відповівши на такі питання: яка основна мета корпоративу, який його стиль, бюджет, що буде в програмі, чи будуть залучатися фахівці святкових агентств, що будите замовляти.
  5. У вас планується тематична вечірка? Потрібно до кінця, аж до дрібних деталей визначиться з темою та аксесуарами. Варіанти: бал-маскарад, гангстерська вечірка, дискотека 80-х, гавайська, стиляги, ковбойська вечірки, корпоративний захід в стилі вручення Оскара або в форматі улюблених кінофільмів.
  6. Ведучий – цей пункт, можна назвати найважливішим, ведучий – це обличчя свята, диригент оркестру! Від цього пункту буде залежить, як всі пункти гармоніюють між собою, а так само наскільки успішним буде ваше подія. Необхідно продумати активності і конкурсну програму. В цьому Вам зможуть допомогти івент-агенції або ведучий з креативною командою.

ЯК КРАЩЕ ПРОВЕСТИ КОРПОРАТИВ: САМИМ АБО З iВЕНТ-АГЕНЦieЮ

Якщо у Вас планується корпоративне свято для маленької фірми і з невеликим бюджетом, тоді швидше за все Ви зможете впоратися і самі. Необхідно буде залучити найактивніших співробітників, разом розробити його концепцію, ідею і розподілити обов’язки:

Хочете організувати корпоратив в кращому вигляді і з фахівцями? Наша івент-компанія з радістю допоможе Вам в цьому питанні! Ми відкриті для самих незвичайних замовлень і яскравий ідей.