EКСТРЕМАЛЬНИЙ КОРПОРАТИВ

Команда «Шаленiй.Kyiv-Event» пропонуe Вам свою допомогу i досвiд в органiзацii екстремальних корпоративних заходiв. Ми органiзуeмо безлiч рiзних iгрових сценарiiв, з екстремальним змiстом i так само пiдберемо вiдповiднi майданчики.

Ектремальні, спортивні корпоративні події демонструють переваги здорового способу життя і зміцнюють злагодженість великого колективу. Керівники та їх підлеглі можуть перевірити свої сильні якості в екстремальних умовах. На такі корпоративні заходи можна запросити в якості глядачів або учасників партнерів по бізнесу та навіть конкурентів. Співробітники в неформальній обстановці зможуть розслабиться і поспілкуватися з партнерами. Побачити Вашу компанію з «людським обличчям» і ще раз переконатися що у Вашої компанії немає перешкод.

Наші ектремальні напрямки при організації корпоративних заходів, формують корпоративну культуру компанії, встановлюють дружні стосунки в колективі та надає відмінну можливість виявити енергійних і талановитих працівників, особисті якості яких, могли б залишитися непоміченими в рамках офісної роботи.

Екстремально спортивні події дуже важливі для формування професіональних відносин серед керівників і підлеглих, по скільки поза робочого процесу, в екстремальній ситуації, керівник може бути вже «не керівником», а таким же рівноправним учасником команди і, нарешті, просто другом, який подасть руку в складній ситуації. Дружба – це сильне якість в команді, такі відносини в стратегічному плані набагато більш цінні, ніж ділові.

Ми можемо з перерахувати, мінімум 10 причин заради яких варто провести екстремальне корпоративне свято або зробити невелику подорож з подоланням перешкод:

Зараз нікого не здивуєш пікніком з шашличком, але, повірте, ми знаємо масу секретів із забавними розвагами і багато варіантів польової кухні, які доставлять Вам справжнє задоволення. До складу нашої команди входять досвідчені інструктори та спортсмени з різних видів спорту, альпінізму і туризму, професійні бізнес-тренери та психологи. За плечима нашої компанії досвід організації численних спортивних, екстремальних заходів і змагань, конкурсів, фестивалів. Всі вони проходять в душевній атмосфері підйому і чудового настрою. Все найкраще, що ми вміємо і бажаєте Ви – з радістю готові реалезовать для Вашої компанії!