Органiзацiя дня будiвельника

День будiвельника вiдзначають 12 серпня, тобто в один з найспекотнiших i сонячних днiв в роцi. Тому буде справжнiм злочином просто провести його вдома, перед телевiзором або в повному «нiчогонероблення».

Прекрасним чином відзначити День будівельника якось незвично і яскраво – звернутися в івент-агенцію”Шаленій”. Потрібно лише прийти в офіс або подзвонити по телефону – вважайте, справа зроблена, ваших співробітників і колег чекає насичений подіями і емоціями день.

З прикладом організації і проведенням Дня будівельника, Ви можете ознайомитися за посиланням – Тимбiлдинг “St.Sophia Homes”

Мiсце проведення Дня будiвельника

Люди, що працюють в сфері будівництва, мають свій специфічний гумор і звички. Їм навряд чи буде цікавий ресторан і вишукана музика скрипки. А ось вечір з гітарою біля багаття, шашлик, цікаво складена програма заходу – якраз те, що потрібно.

Отже, давайте виберемо місце для свята:

Крім перерахованих варіантів це може бути прогулянка на конях, поїздка в заміський котедж на добу, відвідування розважального комплексу з попередньо розробленою програмою, пейнтбол, риболовля на яхті і багато інших варіантів. Наша агенція може запропонувати великий вибір сценаріїв. Розробимо сценарій конкретно під вас, якщо потрібно відсвяткувати цей день якось дуже неординарно.

Тематика Дня будiвельника

Щоб ваше свято не перетворилося просто в посиденьки з колегами, ми пропонуємо додати трохи фарб, а саме зробити його в певному тематичному стилі. Ідей тут сотні, наприклад:

Наша івент-агенція може запропонувати масу оригінальних ідей, як провести День будівельника разом з колективом компанії або з найближчими друзями. Пропонуємо програми з різним бюджетом, різної тривалості та розмаху. У нас можна замовити виступи улюблених артистів, циркачів, гумористів, акторів. Для проведення свята можемо орендувати ресторан, кафе, концертний зал, корабель, заміський комплекс – все, що тільки захочете..