Павло Зiбров

Павел Зибров сайт
zibrov1zibrov2
5 out of 5 based on 1 customer rating
starIcon10/10

Павло Зібров – це один з небагатьох виконавців на українській естраді, який намагається завжди йти «в ногу» з часом і мінливими тенденціями. Розкішний оксамитовий голос, ідеальне звучання…

Product Description

Замовлення виступу: (096)-909-92-53, (093)-181-61-60

Павло Зібров – це один з небагатьох виконавців на українській естраді, який намагається завжди йти «в ногу» з часом і мінливими тенденціями. Артист веде активне творче життя, виступає на сцені, знімається в кіно і з задоволенням дає сольні концерти.

Розкішний оксамитовий голос, ідеальне звучання і жодної фальшивої ноти – Павло Зібров виконує свої пісні саме так. За свою творчу кар’єру у нього накопичилося кілька десятків відомих всім хітів: Женщина любимая, Нателла, Дивна любов і інші. В репертуарі артиста також багато кавер-версій на популярні молодіжні композиції. Павло виконує пісні українською та російською, його можна запросити на захід будь-якого характеру.

Великим плюсом Павла Зіброва завжди була видовищність і емоції. Кожен виступ – це невелике дійство, завжди інтрига, завжди несподіванка. Артист не тільки чудово співає і танцює, але також володіє особливим шармом і харизмою. Тому може вести розмову з залом і чарувати прекрасних дам прямо зі сцени!

Вартість
Тривалість виступу 45 хв
Додатково оплачується технічний та побутовий райдери
Вiдео