Iрина Федишина

irinafed1irinafed2irinafed3
starIcon10/10

Молода талановита співачка Ірина Федишина полюбилася публіці простими, але дуже мелодійними піснями. Ірина родом зі Львова, тому у всіх композиціях присутній західний колорит і любов до України…

Product Description

Замовлення виступу: (096)-909-92-53, (093)-181-61-60

Молода талановита співачка Ірина Федишина полюбилася публіці простими, але дуже мелодійними піснями. Ірина родом зі Львова, тому у всіх композиціях присутній західний колорит і любов до України. Репертуар співачки, безсумнівно, сподобається тим, хто любить спокійну і ненав’язливу музику.

Ірина Федишина є молодіжною виконавицею, тому що українські тексти вона виконує під сучасні мотиви в різних стилях. Репертуар дуже різноманітний, є композиції, під які хочеться негайно почати танцювати і веселитися. А є й такі, які навіюють приємні спогади.

Завдяки позитивній енергетиці і красивому сильному голосу Ірина стане справжньою родзинкою будь-якого заходу. Її пісні здатні створити атмосферу радості і комфорту. Артистка не тільки добре співає, але і танцює, тому навряд чи ваші гості зможуть всидіти на місці!

Вартість
Тривалість виступу
Додатково оплачується
Вiдео