ВИПУСКНИЙ ЛiЦЕЮ “iНТЕЛЕКТ”

“Прощай ліцей, здрастуй доросле життя”

Останній дзвоник. Вчилися, мріяли про день коли закінчимо ліцей, а коли він настав… сльози, сум розставання. Чисті, щирі і самі неповторні, адже випускний вечір лише раз у житті. Шкільні часи і спогади займають особливе місце в нашому серці! Тому, наша компанія завжди дуже відповідально і ретельно підходить до організації та проведення такої події.

Урочисту частину / церемонію вручення атестатів, ми спільно з батьківським комітетом вирішили провести в “Київпроекті”. Червона килимова доріжка, урочисто прикрашений зал, піротехнічні ефекти і не багато креативних задумів – ідеальний рецепт як перетворити церемонію вручення атестатів в справжній концерт.

“Якщо зупинитися в Беверлі Хіллз на досить довгий час, Ви перетворюєтеся в” Мерседес “” – Так все сталося і на нашому випускному! Зупинкою був ресторан “Кідев”, проїздом у Беверлі Хіллс – червона доріжка, пасажирами – гості, батьки випускників, ну і звичайно ж наші “мерседеси” – випускники. Їх зустрічали спалахи фотокамер, бурхливі оплески і професійний дует ведучих на випускний. Шоу-програму, ми зробили максимально молодіжної та динамічною: виступ бітбоксера, номер верхнього брейкдансу, запальний виступ вогняного театру.

Наприкінці випускного, гості та випускники пройшли по алеї феєрверків і під музику скрипки зустріли світанок. Ми перевернули ще одну сторінку цієї книги, зустріч світанку – це як символ відкриття нових горизонтів, перспектив, початок нового дорослого життя.

Більш детально ознайомитися з організацією випускного вечора в Києві нашою агенцією, Ви можете за посиланням https://shaleniy.com.ua/uk/final