Гурт Tvorchi

tvorchi2tvorchi3tvorchi1
5 out of 5 based on 1 customer rating
starIcon8/10

Участники у відбірковому конкурсі на Євробачення 2020. Гурт виконує пісні українською та російською мовами, працює в стилі електронної музики…

Product Description

Замовлення виступу гурту по тел: (096)-754-24-80, (093)-181-61-60

Колектив TVORCHI з’явився на українській естраді зовсім недавно. Їх перший сингл вийшов в 2017 році і виявився дуже успішним. До 2020 року хлопці випустили цілих два альбоми, а також взяли участь у відбірковому конкурсі на Євробачення. Гурт виконує пісні українською та російською мовами, працює в стилі електронної музики.

TVORCHI цікаві своєю манерою виконання пісень – це поєднання легкого лаунжу і грубої електроніки. Тому слухаючи їх композиції можна як потанцювати, так і спокійно поговорити. У репертуарі групи такі хіти як: Не хочу танцювати, Молодість, Мова тела і інші. Вони неодмінно сподобаються молоді та всім поціновувачам якісного звуку і гарного голосу.

TVORCHI прекрасно впишуться в шоу програму будь-якого заходу – корпоратив, тематична вечірка, ювілей, презентація та інші. Їх музика ні до чого не зобов’язує, вона легка і ненав’язлива, допоможе створити атмосферу релаксу і комфорту для всіх ваших гостей.

Вартість
Тривалість виступу 1 година
Додатково оплачується технічний та побутовий райдери
Вiдео