СЦЕНАРii ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

Жодне веселе i добре органiзоване свято, будь-то день народження, ювiлей або весiлля, не обходиться без веселих конкурсiв i сценарiiв. При цьому хорошi i смішнi сценарii e половиною успiху проведеного заходу – корпоративу, дня народження або студентськоi вечiрки.

Для кожного іменинника важливо, щоб сценарій його дня народження пройшов весело і в дружній обстановці. Для того, щоб організація і проведення Вашого заходу пройшло на вищому рівні, необхідно продумати сценарій святкування Дня народження. У нього повинні бути включені конкурсні гри, потішні жарти і сценки, професійний ведучий, місце проведення, а також артисти шоу-програми. Для тих, хто не хоче самостійно займатися розробкою сценарного плану, краще звернутися до професіоналів – Івент-агенції “Шаленій.Kyiv-Event”. Наша компанія з радістю допоможе Вам у питанні організації Дня народження в Києві. Організатора свята можна порівняти з гарним диригентом або футбольним тренером, який стежить за роботою команди, при цьому він є хорошим психологом, що допомагає згуртувати колектив для реалізації успішного заходу! Наші контакти, тел: (044) 223 92 61, (096) 754 24 80

ДЕ ВiДЗНАЧИТИ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У КИeВi

Образ «ідеального святкування Дня народження» у кожного свій. Хтось віддає перевагу організовувати вечірку з різними артистами шоу-програми або запальними танцями, інші відзначають його у колі друзів з пляшкою вина або віскі, викурити гарну сигару і поспілкуватися на філософські теми.

Вибираючи ресторан, банкетний зал або кафе, де відзначити свій День народження в Києві, візьміть до відома так само збіг за часом вашої події з загальнонаціональними святами. Наприклад, ті, хто народилися в грудні або січні, повинні займатися цим питанням ще восени тому, що в цей період проходить багато корпоративів і святкових заходів до нового року.

Інша справа – святкування Дня народження влітку. Найчастіше перед «літніми» іменинниками питання, де відзначити день народження в Києві не настільки ж гостре, як перед «зимовими». Одним з варіатов організації Дня народження влітку, може бути командоутворюючі ігри на природі – тимбілдинг! На крайній випадок, якщо у Вас закінчилися всі ідеї – можна просто виїхати на дачу або запросити своїх друзів на природу, нагодувати їх шашликами власного приготування. Між іншим, літні м’ясні страви на вогні добре готують професійні кухарі кейтерингових служб. Де краще влітку відсвяткувати свій день народження: на природі або в ресторані – вирішувати Вам. На одній шальці терезів – мальовничий вид, комарі і вільна обстановка, на іншій – відсутність необхідності закуповувати продукти і вартувати шашлики. До речі, до ресторану, де планується влітку святкування Дня народження, так само варто пред’явити ряд специфічних питань і вимог. Поцікавтеся у адміністрації: чи добре працюють кондиціонери? Список прохолодних напоїв і морозива? Будьте впевнені, гості оцінять вашу турботу по достоїнству.