РОЗiГРАШi НА 1 КВiТНЯ

Вже дуже скоро настане свято, присвячене найбiльш позитивним емоцiям – смiху. Традицiйно в цей день прийнято розiграти колег, друзiв або родичiв. 1 квiтня стаe все бiльш рекордним святом у роцi за кiлькiстю розiграшiв.

1 квітня, День сміху користується особливою популярністю і любов’ю. Відзначають його абсолютно всі, навіть зазвичай серьзно люди. У цей день можна почути багато цікавих розіграшів та жартів на центральних телеканалах. Діти жартують над своїми батьками, а батьки над дітьми. Учні розігрують вчителів, а підлеглі шефа. У це свято, навіть гострі жарти не заподіюють образ, адже це 1 квітня, День сміху! Ми пропонуємо Вам кілька веселих першоквітневих жартів і розіграшів, здатних підняти настрій. Також, в нашій івент агенції ви можете замовити оригінальний розіграш або організацію 1 квітня в Києві.

РОЗiГРАШ НА 1 КВiТНЯ ДЛЯ ДiТЕЙ

Розіграш для дітей (розіграти сина або дочку). Добре підійде сім’ї, з віком дітей до 13 років і краще відразу двоє. За сніданком, серйозно говоримо одному з дітей (другий може бути в курсі розіграшу), мовляв ви вирішили купити козу і кому як не тобі доручити відповідальність за неї, тобі доведеться її доїти, годувати і прибирати за нею. У вашої дитини відповідно шок (особливо, якщо ви з серйозністю в цей час спілкуєтеся по телефону, на рахунок доставки кози до вас додому) …

Собака з майбутнього – відмінна жарт на День сміху для дітей. Реалізація залежить від того, наскільки реально вам цей жарт виконати. Якщо ви не давно завели собі собаку або цуценя, а у ваших знайомих, друзів або сусідів уже є така порода, тільки вже доросла, тоді ви можете поміняти собаки місцями, реакція вашої дитини буде незабутньою!

РОЗiГРАШ НА 1 КВiТНЯ ДЛЯ ШКОЛИ

Смішний розіграш для школи. Написати на будь-якому уроці записку зі словами “На стелі швабра” і передати своєму сусідові по парті. Обов’язково сказати йому, що після прочитання записки необхідно передати далі. Приголомшливий ефект не змусить себе чекати, коли кожен хто її прочитає, подивиться вгору, а з ним і вчителька.

СМiШНИЙ РОЗiГРАШ НА 1 КВiТНЯ

Яскравий і дуже смішний жарт на 1 квітня – розіграш підійде в установі з великою кількістю відвідувачів. Табличку, яка вказує на туалет, повернути (розмістити) на двері одного з офісів. Ідеальним варіантом буде, якщо співробітники виходять нечасто з кабінету. Це дасть Вам час для розіграшу, поки її не знімуть. Тільки уявіть собі, як працівники офісу спостерігають таку картину. “Двері офісу стрімко відкриваються, туди вбігає один з відвідувачів і з здивованим поглядом виходить”.