Організація 1 квітня

У цей день приємно розігрувати знайомих, колег і близьких. Івент агенція в Києві Шаленій.Kyiv-Event допоможе розвеселити ваших друзів за допомогою веселих розіграшів і містифікацій.

Органiзацiя 1 квiтня в Киeвi, оригiнальнi розiграшi

День сміху, гумору та жартів – першого Квітня. Найвідоміший з неофіційних свят. У цей день приємно розігрувати знайомих, колег і близьких. Івент агенція в Києві «Шаленій.Kyiv-Event» допоможе розвеселити ваших друзів за допомогою веселих розіграшів і містифікацій. Зробіть цей день ще цікавішим, подарувавши оточуючим смішне первоапрельское привітання!

Соціологічні дослідження виявили, що вміння жартувати вже давно обігнало в рейтингу персональне уподобання такі цінності як: сексуальна привабливість, чуйність, дружелюбність. Посміятися люблять абсолютно всі. А коли це святкування ще й календарно виправдано, то це просто свято якесь. Хоча чому якийсь?! Цілком певний – День сміху!

Традіционно, це свято відзначається в один день по всьому світу. Але, в кожній з країн цей день має свої історії та традиції. На думку деяких істориків, традиція жартувати один над одним в день 1 квітня, походить ще з давніх часів, античного фестивалю Деметрія, який завжди проводили на початку квітня. Легенда свідчить про те як Бог підземного світу Аїдом викрали доньку богині Деметри – Прозерпіни. Але пошуки не дали результату – по скільки її крики виходили лише обманним відлунням.

Ісландська історія розповідає, що звичай жартувати 1 квітня, введений самими богами і існує з давніх часів. Ця традиція поширена в Данії, Норвегії, Швеції а так само в багатьох інших країнах. У індіанців майя в квітні, святкувався день народження богині Сіти. На цьому заході влаштовувалися театралезование вистави, в яких індійці постійно жартують, обманюють один одного, намагаючись таким способом привернути до себе богиню.

День сміху , 1 квітня зараз святкується у всьому світі , але не в одній країні не є вихідним днем. У США цей день називають ” святом серця ” . До того ж , професор Стенлі Теп із інституту медецина здоров’я в Каліфорнії , стверджує : ” що пів години сміху на день дозволяють пацієнтові, котрий переніс складний інфаркт міокарда , уникнути можливого повторного нападу в тяжкий період – перші місяці після нападу , ну а після жити повноцінним життям. Всім іншим людям дана кількість сміху продовжить життя на багато років і навіть у багатьох випадках на десятиліття”.

У Німеччині здавніх часів існує традиція посилати кого-небудь , найчастіше це дитини , за тим , чого в загалі принести не можливо. Цей жарт називають – ” посилати кого-небудь у квітень ” , а той , кого обдурили , отримує назву – ” Обдурений , з першим Квітня” . Існує інформація , що такий жарт у німців і англійців з’явився з одного епізоду , сценічний образ якого існував аж у середньовіччі. У словаків і чехів так само присутній вираз: Poslati koho z Aprilem – послати КМО небуть в Апрель. Ця ж традиція відома в Литві та Польщі під назвою ” Primaprilis ” . Існує факт вважати , що прийшов цей звичай до нас у Європи від римлян разом з назвою місяця – ” апріль ” і те що він був частиною якогось таємно язичницької традиції під час святкування .

1 квітня в Україні прийшов з Німеччини , як утвержать багато вчених історики. Пріблезітельно , на початку XVIII століття. Ще його називали днем ​​брехні або Марією -брехухою – одним із стародавніх прізвиськ Марії Єгипетської – святої , день святкування якої за старим календарем збігається з 1 квітня.