Pianoboy

Pianoboy
pianoboy1pianoboy2
starIcon9/10

Pianoboy постійно випускає нові хіти і знімає оригінальні кліпи. У репертуарі групи композиції російською, українською та англійською мовою. Стиль виконання більше відноситься до…

Product Description

Колишній учасник групи Океан Ельзи і Земфіри зміг створити дійсно цікавий і модний проект – Pianoboy. Група існує ще з 2009 року, але популярною по-справжньому стала лише пару років тому. В арсеналі Шурова багато хітів, які напевно чули всі: «Шампанські очі», «Полуничне небо», «На вершіні», «Невиправний» та інші.

Pianoboy постійно випускає нові хіти і знімає оригінальні кліпи. У репертуарі групи композиції російською, українською та англійською мовою. Стиль виконання більше відноситься до жанру поп, дуже легкий і ненав’язливий, піднімає настрій і дарує позитив. Крім цього сам соліст має харизму і особливим почуттям гумору, може вести діалог з аудиторією і тримати зал уваги весь вечір.

Pianoboy грає музику нейтрального типу, тому прекрасно підходить для програми весілля або ювілею, презентації, корпоративу, тематичної вечірки і будь-якого іншого важливого для вас заходу. Якщо вам потрібен позитив і хороший настрій, а також атмосфера релаксу, ця група стане хорошим вибором.

Вартість
Тривалість виступу
Додатково оплачується
Вiдео