ОРИГiНАЛЬНi СПОСОБИ ВiДКРИТТЯ НОВИХ МАЙДАНЧИКiВ

Перевiреним i класичним способом вiдкриття нових мiсць, як правило, залишаeться церемонiя розрiзання червоноi стрiчки. Такий спосiб напевно давно всiм набрид. Органiзаторам пiд силу перетворити стандартне урочисте вiдкриття в грандiозний event. Ось кiлька оригiнальних iдей, якi змусять вас пiдняти планку.

1. ФЕСТИВАЛЬ DOWNTOWN SUMMERLIN

Організатори презентації, відкриття майданчика Downtown Summerlin в Лас-Вегасі 2014 провели справжній чотириденний фестиваль для Howard Hughes Corporation. «Червоною стрічкою» для церемонії була величезна жива лінія з шоу-барабанщиків з led інструментами. За 4 дні захід привернув більше 250 тисяч глядачів.

2. ПАТРiОТИЧНЕ ОФОРМЛЕННЯ ДЛЯ УРОЧИСТОГО ВІДКРИТТЯ

Організатори відкриття бібліотеки ім. Джорджа Вашингтона в штаті Вірджинія вирішили патріотично висловити відданість кольорам національного прапора.

3. УРОЧИСТИЙ ДЗВiН ВiД ЛЕННi КРАВiЦА

Урочисте відкриття готелю в Лас-Вегасі в 2014. Організатори вирішили замінити “червону стрічку” на дзвін. З почесним завданням впорався відомий музикант Ленні Кравіц.

4. ПОВiТРЯНi ГiМНАСТИ НА ВiДКРИТТi HEARST TOWER

Видовищне відкриття Hearst Tower вразило глядачів неймовірним виступом повітряних гімнастів під куполом шестиповерхового атріуму.

5. СТРИБОК З ПАРАШУТОМ

Проект Blue Man Group в 2010 незвично відзначив свій переїзд. Об’єднавшись в Red Bull Air Force, члени групи стрибнули з парашутами з вершини будівлі.

6. МОТО ТРЮКИ ВiД DUCATI

На урочистому заході Ducati Miami в травні 2014 event організатори влаштували екстремальну виставу, на якій каскадери-гонщик розважали натовп з 300 осіб.

7. КОЛОДА ВiД IKEA

Щоб відзначити урочисте відкриття магазину Ikea в Нью-Йорку, почесні гості розпиляли колоду замість традиційного розрізання стрічки.

8. АРТ-ПЕРФОМАНС

Арт художник Mr. Brainwash креативно поставив крапку у відкритті ресторану Cibo Wine Bar South Beach за допомогою арт-інсталяції.

9. ХЛiБНА ЦЕРЕМОНiЯ

Dog Tag Байкери (товариство допомоги військовим пенсіонерам) вирішило зупинити свій вибір на «розрізанні» хліба на відкриття свого першого офісу у Вашингтоні.