Органiзацiя презентацiй в Киeвi

Організація Презентацій, найчастіше, присвячується запуску нового бренда, відкриттю нового ресторану, філії, магазину, поданням нового товару або послуги.

Приклади проведення презентацiй

презентацiя Harley Davidson
Презентацiя Harley Davidson
На святі Експозиції прийняли участь телеведучі, світські персони, представники шоу-бізнесу, політики, журналісти і клієнти торгового центру…
Презентація картин в салоні
Презентацiя картин
Організація творчого вечора на честь презентації розкішних картин, автором яких є Старший Майстер, викладач академії Володимира Тарасюка.
 Відриття ЖК «ЕСЕНіН»
Вiдриття ЖК «ЕСЕНiН»
20.05.2017 року відбулося грандіозне відкриття житлового комплексу “Єсенін” в м.Ірпінь. Нами було створене дві активні зони, дитяча і основна. В основній зоні, була встановлена сцена …
Відкриття ЖК «Пушкінський Квартал»
ЖК «Пушкiнський Квартал»
Встановивши професійний кейтеринг, жителі та гості комплексу, мали можливість пригощатися різними смаколиками та шампанським…
Відкриття жилого комплекса
Вiдкриття ЖК «ДИПЛОМАТ»
Відкриття житлового комплексу “Дипломат”
Відкриття житлового комплексу в Княжому затоні, м.Київ
Вiдкриття ДОМу «АДОНiС»
28 травня наше івент агенція організувала презентацію відкриття житлового комплексу в Княжому затоні спільно з інвестиційно-будівельною компанією “Адоніс”…
Вiдео звiт
Вiдкриття житлового комплексу “Есенiн”
На відкритті комплексу були вручені ключі всім інвесторам, які довірили забудовнику свої заощадження і ні крапельки не пошкодували про це.
ПРЕЗЕНТАЦiЯ HARLEY DAVIDSON
15 Червня, на території Центру Стилю «Домосфра» на честь 100-ї річниці Harley-Davidson за підтримки посольства Австрії, пройшло урочисте відкриття міжнародної виставки ретро-байків Harley-Davidson.
Вiдео презентацiя нашої агенцiї
Event-агенція «Шаленій.Kyiv-Event» успішно працює на ринку event-менеджменту з 2010 року.
Процес
процес організації презентацій

Невід’ємним фактором розвитку компаній і фірм в нинішній час стала презентація. Організація презентації – це одне з перших вражень. Успішне проведення заходу багато в чому визначає успіх подальших переговорів з партнерами.

Організація Презентацій найчастіше присвячується запуску нового бренду, відкриттю нового ресторану, філії, магазину, поданням нового товару або послуги. Безумовно, все нове потребує підвищеної уваги-донести інформацію необхідно тим споживачам, яким вона може бути корисна і цікава. Ви створили щось нове і з надією дивиться в майбутнє – тепер потрібно на гідному рівні представити ваше дітище громадськості.

Наша компанія створить оригінальний сценарний план з найдрібнішими деталями. У сценарії презентації ми беремо до уваги всі тонкощі вашого заходу.