День Захисника

Якщо ви думаєте, що 14 жовтня, 23 лютого – це свято військовослужбовців, то ви помиляєтеся. Кожен чоловік, будь він солдатом або вченим, програмістом, бізнесменом, фермером – Захисник.

Органiзацiя 14 жовтня/23 лютого в Киевi – День Захисника Вiтчизни

Івент-агенція в Києві “Шаленій.Kyiv-Event” пропонує організацію та проведення заходу або корпоративу на честь 14 жовтня, 23 лютого так, щоб це свято запам’яталося всім захисникам (чоловікам) Вашого офісу. Адже це не тільки День захисника Вітчизни, але й у той же час, це і день Чоловіків. Якщо ви думаєте, що 14 жовтня, 23 лютого – це свято військовослужбовців, то ви помиляєтеся. Кожен чоловік, будь він солдатом або вченим, програмістом, бізнесменом, фермером – Захисник.

До святкування 23 лютого потрібно підійти з фантазією. Адже ваш чоловік – це захисник вашої родини. Гідне святкування 23 лютого – це ваша вдячність за те, що ви відчуваєте себе «як за кам’яною стіною». У нашому арсеналі безліч яскравих, креативних, оригінальних сценаріїв організації та проведення 23 лютого, а креативне и яскраве свято – це вже імідж Вашої фірми або організації! Тому довірте організацію та проведення свята професіоналам своєї справи і Вам залишиться лише радіти відмінному настрою співробітників Вашої компанії.

СЦЕНАРІЙ ПРОВЕДЕННЯ 14 жовтня, 23 ЛЮТОГО У КИеВi

23 лютого – День захисника Вітчизни, присвячений справжнім чоловікам. Де б не організовувалося свято, на роботі в офісі, в оточенні своїх друзів, його можна зробити ще більш святковим, використовуючи заздалегідь приготовлених і продуманих сценаріїв заходу. У сценарії святкування 23 лютого можна включати не тільки поздоровлення і тости, але також ігри та конкурси на звання «справжнього полковника». Ось побачите, навіть серйозні й мовчазні чоловіки з великим задоволенням включаються в свято, побудоване таким чином. Так давайте ж порадуємо їх гарним сценарієм присвячений тільки їм!