Пiдкорення Говерли

Пiдкорення Говерли разом з Shaleniy / 25.06-28.06. Мiсце сили, мiсце свободи! Ми пiдкоримо найвищу точку Украiни. Краса Карпат надихне вас на новi звершення. Вдихнете на повнi груди свiжого повiтря i вiдчуeте свободу. Це зарядить на майбутнiй рiк.

Подорож буде наповнена емоціями, дружнім спілкуванням. Ви проведете час цікаво і з користю, ну і звичайно ж влаштуємо тусовочку:) Гоу, підкорювати нові вершини с Shaleniy.

Дати тура: 25.06.-28.06.20

Вартість туру:

У вартість туру включено:

Доп.затрати:

Програма туру:

25.06. Вечірній виїзд з Києва в Поляницю.

26.06. Прибуття в готель, заселення. Відпочинок 1-2 години. Вільна екскурсія по містах: Яремче і Буковель. Ми відвідаємо всі цікавинки Яремче, Буковелі. Після вечеря, за бажанням, в “Гбіровій Хаті”. Повернення в готель.

27.06. Ранній підйом. Виїзд в Ворохту, після трансфер до Заросляка. Сходження на найвищу гору України – Говерлу (2061 м над рівнем моря). Для сходження на Говерлу особливі навички або спеціальне спорядження не потрібні! Протягом усього походу Вас буде супроводжувати професійний гід, інструтора які контролюватимуть підйом. В процесі гід розповість цікаві історії та легенди. Також протягом усього походу, ми будемо зупинятися щоб ви зробили пам’ятні фото. Після підкорення Говерли повернення в готель. Тусовочка в альтанці, відпочинок на басейні.

28.06. Ранній виїзд до Києва.

Бронь турів по тел: 096 754 24 80 Вадим