View Cart “АГОНЬ” has been added to your cart.

Михайло Грицкан

grizkan1grizkan2
starIcon9/10

Михайло вважається одним із старожилів естради. Він виконує композиції українською, російською та навіть румунською мовою. Його відрізняє від інших красивий, чистий, по-справжньому…

Product Description

Замовити виступ Михайла Грицкан: (096)-909-92-53, (093)-181-61-60

Михайло вважається одним із старожилів естради. Він виконує композиції українською, російською та навіть румунською мовою. Його відрізняє від інших красивий, чистий, по-справжньому чоловічий голос із специфічною хрипотою.

Кожна пісня Михайла – це окрема історія з життя, у якій є початок і кінець. Слухаючи його пісні, ви занурюєтеся в той настрій і атмосферу, яку хоче передати вам артист. В репертуарі в основному ритмічні пісні, стилі різні – шансон, поп, рок. Тому серед десятків пісень для себе можуть знайти хіти шанувальників різних жанрів. Завдяки такій універсальності його приємно буде послухати гостям різних поколінь.

Михайло Грицкан часто виступає на великих заходах, творчий зустрічах, бере участь у фестивалях, виконує свої пісні у багатьох телепередачах. Він стане гідним вибором, якщо вам потрібна справжня зірка на вашому дні народження або ювілей, корпоративі, презентації.

Вартість
Тривалість виступу
Додатково оплачується технічний та побутовий райдери
Вiдео