ЕКО КОРПОРАТИВ

ЕКО корпоратив – це комплексна органiзацiя та проведення, корпоративних свят, дiлових подiй, тимбiлдинга або простого вiдпочинку компанieю з виiздом, в екологiчно чисте мiсце, на свiжому повiтрi з застосуванням всього необхiдного для проведення – тiльки екологiчнi продукти та матерiали.

Якщо Ви втомилися від традиційних шаблонів проведення корпоративних заходів, Вам набридли звичайні кава-брейки, концепції стандартних корпоративних свят викликають оскому, значить пора щось змінювати і звернутися до професіоналів, які внесуть у Ваш корпоративний дух свіжий заряд бадьорості, запропонують Вам щось нове, додавши у Ваші корпоративні будні свіжість, заряд, бадьорість і бажання повноцінно відпочивати і з максимальною працездатністю рухатися далі!

ЕКО корпоратив – це новий формат корпоративного заходу, який обов’язково сподобатися Вам, Вашим співробітникам, залишить лише найяскравіші спогади у Ваших партнерів і клієнтів. Організація і проведення ЄКО заходу не вимагає від Вас великих зусиль. Фахівці нашої компанії беруть на себе всі клопоти, які виникають при організації заходу та повну відповідальність за його гідне проведення.

Ми відходимо від стандартних ідей, пропонуючи кожному з наших клієнтів нестандартний і оригінальний варіант заходу.

Організація ЕКО корпоративу передбачає проведення заходу в парку або лісі, на території приватних заміських садиб або професійно облаштованих майданчиках. Відпочинок від міської суєти, свіже повітря, краса природи – все це наситить Вас новими грандіозними, позитивними емоціями і додасть море сил.

Замовивши ЕКО корпоратив в нашій івент агенції, Вас очікує: спілкування з природою й тваринами, поросячі перегони, гонки на страусах, виноробство своїми руками, кухня, Моню якого складається тільки з домашніх екологічно чистих продуктів, ігрові парки, стрільба з Старовинних луків та багато іншого та яскравого чого ви не побачите в міській рутині.