ДЕНЬ БАНКiРА

З року в рiк 20 травня в Украiнi вiдзначають День працiвникiв банку. 6 березня 2004 був затверджений це чудове професiйне свято Указом Президента. Наша Держава завжди прагне пiдкреслювати дуже важливу роль банкiвськоi системи i величезний внесок працiвникiв банку в розвиток нашоi економiки i гарантом ii фiнансової стабiльностi.

Банкіри – це народ особливо вибагливий, вони позитивно ставляться тільки до елітних свят, нестандартним подіям і оригінальним розвагам.

Ще обов’язково має бути присутня вишукана кухня, насичена концертна програма, розкіш і комфорт інтер’єру і багато іншого для грандіозного проведення Дня банкіра.

Але, якщо подивитися з іншого боку, то банкіри теж люди, тому в святковий день хочуть як слід повеселитися і відпочити, добре що приводів для серйозності і на роботі вистачає! Тому елегантна вечеря в ресторанному залі, може здатися для них занадто банальним і нудним заняттям. Необхідно об’єднати ці два важливі критерії в один сценарний план, що б святкування Дня банкіра, задовольнило всі запити і вимоги людей даного соціального статусу. Ви скажете, що це складно? Для нас, уявіть, таке завдання не становить жодної проблеми, оскільки банківські компанії, наші улюблені і постійні клієнти )

У нашому арсеналі є безліч дуже цікавих програм, сценаріїв та ідей різного плану і стилю, від поздоровлення артистів оригінального жанру до захоплюючого тімбілдинга на тлі мальовничого приміського ландшафту. І той і інший варіант проведення Дня банківського працівника дозволить всім співробітникам цієї сфери продемонструвати високий рівень інтелекту, різнобічність своєї особистості і почуття гумору. Пропонуємо Вам ознайомитися з декількома варіантами організації та проведення Дня працівника банку в Києві.

“ПРИВiТАННЯ З ДНЕМ БАНКiВСЬКОГО СПiВРОБiТНИКА”

– Мексиканці. Вокально-інструментальне тріо, в репертуарі якого найпопулярніші латино-американські композиції, обробки популярних естрадних пісень. Ідеальне музичне привітання співробітників на “День банкіра”. Уявіть собі захоплення і подив співробітника, коли він ні про що не здогадуючись відкриває двері, а за нею справжні «мар’ячі» в сомбреро з гітарами і з запальними піснями!

– Афро-шоу, шоу-барабанщиків. Хочете що б Ваші співробітники поринули в атмосферу Африки? Забудьте про холодах і морозах про нудних мегаполісах і пориньте в справжню екзотику. Ви відчуєте, як через вас проходять ритми легандарних африканських барабанів – тамтамів. Дати волю емоціям, пуститися в танець зі спекотними африканцями і африканками.

– Гуссари. Перенестися в ті часи, коли галантні гусари під вікнами співали серенади і дарували всім дамам квіти, ставали на коліно і цілували дівчатам руки , стало реальним. Все це Ви можете побачити на власні очі, запросивши наших професійних акторів в шикарній гусарськоій формі. Хлопці незвично привітають Ваших співробітників з чудовим святом Дня банкіра і залишать яскраві емоції та враження в їх пам’яті.

– Бармен-шоу. Запальне шоу з використанням вогню та піротехніки здивує Ваших співробітників і принесе масу задоволення. Тому що у нас працюють тільки професіонали.

“Як вiдсвяткувати День банкiра в Киeвi”

– Звичайний. Легкий не примусовий корпоратив на природі з поїданням смачного шашлику під ароматне вінішко. Насолоджуватися свіжим повітрям, розслабленням мізків від міської суєти. Пару танцювальних конкурсів з колективним майстер – класом і наш пікнік на природі вдався на повну .

– Активний. Відрізняється від «звичайного» додаванням змагань, активних ігор. Наприклад, волейбол, футбол, гольф, теніс, гонки на квадроциклах, лучно – арбалетний тир, гонки на картингах, катання на конях і так далі.

– Квест на природі. Для тих, хто віддає перевагу пригодам, цікаво і активно провести час на свіжому повітрі зі своїм колективом. Пропонуємо саме цю програму. Індивідуально розробимо і напишемо сценарій квест програми. Виявимо справжніх лідерів та інтелектуалів у Вашій команді.

– Тематичний. Застосовуємо все теж саме що і в інших випадках , тільки із застосуванням певної тематики. Наприклад: «Індіанці», «Пірати», «Бразилія», «Гаваї» , «Ковбої», «Формула 1», «Африка», «Останній герой» і т. д.

– Тимбілдинг. Активний пікнік, командоутворення. І при всьому цьому тимбилдинг в Києві – не нудний, виснажливий тренінг, а повноцінний активний відпочинок. Найсильніша сторона тімбілдінга це те , що для проведення заходу пропонуються місця , які кардинально відрізняються від звичної офісної обстановки , що сприяє психологічної та емоційної розвантаженні.

– Теплоходи. Святкування на теплоході це завжди свіже повітря, вкуснячая їжа, доброзичливий сервіс, шум хвиль за бортом , приємна музика і атмосфера справжнього свята , якого так часто нам не вистачає. Ідеально об’єднати з тематичною програмою «пірати»

– Рекорди України. Прийшов час встановити справжній рекорд України і внести в книгу назву своєї компанії і показати всій країні що таке справжня команда. А що це буде за рекорд, найбільший шашлик, масова помідорна атака , найчисленніший танець, найбільше стрибки у воду або ж рекорд напрямку вашої діяльності, вибирати тільки Вам.

– Кулінарний Тимбілдинг. Наша пропозиція з кулінарного тімбілдінгу – ідеальний і перевірений спосіб налагодити і зміцнити стосунки в колективі. Процес приготування їжі дуже простий. Менеджери готують ароматну пасту разом зі своїми молодшими співробітниками, а представники з кожних відділів ведуть дескусію про секрети ідеально приготованого резотто…