КОРПОРАТИВ – АКВiЛОН AWARDS

21.12.2013 пройшла церемонія вручення престижної і єдиною премії в українському бізнесі – «Akvilon Awards».

Напередодні Нового року, ресторан XO Exlusive зібрав під своїм дахом усіх зірок і талантів чудової компанії «Аквілон»: дизайнерів, музикантів, танцюристів, телевізійників і кіноакторів, а також багато чудових людей, які прийшли розділити це свято.

На червоній доріжці гостей зустрічав сам репер PSY, який був спеціально запрошений для такої події, власне він і нагороджував переможців номінацій, і відпрацював в якості ведучого корпоративу.

Свято не було б святом як би ми дозволили нудьгувати та не подбали про шоу -програму. Саме тому програма була дуже яскравою і різноманітною. Це і вишуканий живий стіл, що пригощав на вході всіх бажаючих смачним шампанських і шоу – балет ( Брейк данс ) і виступ від талановитого танцюриста Саші в стилі Electro boogie , це вогняне і неонове шоу , і виступ фіналістів х -фактор і навіть оригінальне привітання діда Мороза ( від професійного бітбоксера). Так, що кожен з присутніх гостей отримав масу задоволення від виступу учасників номінацій і від насиченості програми яку підготувала команда « Шаленій.Kyiv -Event ».

Вiдео
Новорiчний корпоратив Akvilon Awards