View Cart “ТНМК” has been added to your cart.

The Hardkiss

TheHardkiss сайт
TheHardkiss1TheHardkiss2TheHardkiss3
starIcon8/10

Репертуар гурту побудований на роковi, але це далеко не важка рок-музика. Це скорiше етнiчний рок, який пiдкорює безлiч сердець. The Hardkiss без сумнiву сподобається молодiжної…

Product Description

Замовлення виступу по тел: (096)-754-24-80, (093)-181-61-60

The Hardkiss – ця група створювалася на територiї України у 2011 роцi. Їх вiдеоклiп на пiсню Babylon пiднiс колектив на п’єдестал українського шоу-бiзнесу. У 2012 роцi колектив отримав нагороду в номiнацiї «Кращий український артист», на премiї MTV EMA.

Для багатьох людей цi музиканти стали справжнiми кумирами. У їх виконаннi пiснi звучать вiльно, якiсно й оригiнально. Солiсти вiдмовилися вiд фонограми на користь чистого звучання пiсень. Для них головне не тiльки добре поставлений номер, а й живий звук, що все рiдше зустрiчається в популярних артистiв.

Репертуар гурту побудований на роковi, але це далеко не важка рок-музика. Це скорiше етнiчний рок, який пiдкорює безлiч сердець. The Hardkiss без сумнiву сподобається молодiжної аудиторiї та людям, якi вважають за краще легкий бiт року. Колектив стане хорошою прикрасою програми будь-якого заходу.

Вартість 15000$
Тривалість виступу 45 хв.
Додатково оплачується технічний та побутовий райдери
Вiдео