Монатiк

Монатик сайт
monatik1MONATIK сайтmonatik2
starIcon10/10

Справжньою зіркою на будь-якому святі буде Дмитро Сергійович Монатік, зі сценічним псевдонімом – MONATIK. Ця людина здатна розпалити публіку за лічені хвилини. Працює з командою…

Product Description

Замовлення виступу по тел: (096)-754-24-80, (093)-181-61-60

Справжньою зіркою на будь-якому святі буде Дмитро Сергійович Монатік, зі сценічним псевдонімом – MONATIK. Ця людина здатна розпалити публіку за лічені хвилини. У 2016 році MONATIK отримав премію в номінації “Співак року” за версією української музичної премії “M1 Music Awards”. Неодноразово Монатік номінувався і на премію “Кращий виконавець”, “Кращий кліп” і “Хіт року”. Він лідирує і займає перші позиції в преміях країн СНД, Балтії та рідної України.

Це дійсно один з перших творців нової ери в поп-музиці і справжній тренер танцювального стилю. Він з радістю і великими фурором розпалить вогник в публіці на корпоративах, весіллях та Днях народженнях. Адже його хіти знають всі.

MONATIK працює з командою, що складається з 13 чоловік (директор, 5 музикантів, 2 танцівниці, 2 бек-вокаліста, тур-менеджер, звукорежисер, світло режисер). Тому вам потрібно врахувати всі вимоги і райдер зірки, щоб захід пройшов на найвищому рівні. Монатік з радістю може зробити відмінну колаборації з популярними артистами, як Віра Брежнєва, L One, LOBODA, Quest Pistols Show, Ніна Матвієнко. Він поєднує в своєму арсеналі брейк-данс, гру в стилі funk і soul. Сам артист працює в жанрі pop, new disco, indie pop, sinthpop. Тому MONATIK стане справжньою окрасою вашого заходу, а його енергетичного запалу вистачить на різну вікову категорію гостей.

Вартість
Тривалість виступу 45 хв.
Додатково оплачується технічний та побутовий райдери
Вiдео