7 iДЕЙ ДЛЯ КОРПОРАТИВНОГО СВЯТА НА ПРИРОДi

На лiтнiх тимбiлдингах, корпоративних святах часто хочеться вiдпочити вiд рутинноi роботи в офiсi i при цьому провести час з користю або просто насолоджуватися матiнкою-природою. До пiдготовки корпоративу важливо поставитися вiдповiдально.

У цій статті, ми зібрали кілька ідей для святкування корпоративу на природі.

Основне питання, яке необхідно вирішити перед організацією корпоративного свята, чи буде він тематичним. Це найважливіший момент в початковій підготовці вашого заходу так як після, вам необхідно буде займатися пошуком майданчика, написанням сценарію і розважальної частини (шоу-програми). Ми перерахуємо найпоширеніші:

1. Тимбілдинг або спортивне змагання

Іноді, не обов’язково орендувати і везти багато атракціонів, наймати альпіністів для установки мотузкового курсу. Є велика кількість різних майданчиків, заміських комплексів для проведення таких свят з мотузковим курсом, полем для футболу або волейболу. Які вже включають у вартість банкету або оплачуються окремо на місці. У нашому event агентстві є комплексні рішення для організації таких подій.

веревочный парк

2. Квест

Ще один спосіб як можна урізноманітнить літній корпоратив. Перевага квесту в тому, що грати можна майже де завгодно: у заміському комплексі, ресторані, в парку, садибі. Популярний і азартний вид проведення корпоративного заходу. Наш розділ по квестам – квести.

Квесты

3. Пейнтбол

Цей варіант відпочинку підійде для компанії, яка любить постріляти і “випустити пар”. Вартість варіюється від місця, загальної кількості осіб, якості обладнання та додаткових опцій.

Пейнтбол

4. Кулінарний тимбілдинг

Тут одразу три в одному. Перше – fun, друге – згуртування і змагальний момент, третє – майстер-клас.

Кулинарный тимбилдинг

5. Розважальна програма

Шоу-програма або розважальна частина вашої події – це всілякі активності з ведучим, дискотека з Dj, live виступ музичних джаз бендів або зірок шоу бізнесу, артистів оригінального жанру та ін. Такий захід може бути тематичним. При організації та проведенні такого свята, важливо враховувати можливості локації, підключення музичної апаратури, розміщення артистів і т.д.

У Києві та Київській області є тематичні майданчики для проведення такого заходу.

Развлекательная программа

6. Риболовля

Корпоративна рибалка – це тихий і спокійний корпоративний захід, який саме цим і приваблює компанію замовника.

Соревнование по ловле рыбы

7. Мастер-классы

Під час літнього корпоративу можна організувати танцювальний майстер-клас, час проведення 30 хв – 1 годину. Також можна провести барабанний майстер-клас, така послуга буде хорошим доповненням до тимбілдингу.

Барабанный мастер-класс