Валерiй Юрченко

Пародист Валерий Юрченко
starIcon10/10

Валерій Юрченко – дуже талановитий пародист. Його участь в шоу “Україна має талант” пам'ятають багато. Ще під час відбіркового туру…

Product Description

Валерій Юрченко – дуже талановитий пародист. Чому? Його участь в шоу “Україна має талант” пам’ятають багато. Ще під час відбіркового туру не тільки глядачі, але і судді аплодували йому стоячи. Ставши фіналістом 1-го сезону шоу, Валерій уклав контракт з продюсерським центром телеканалу “СТБ”. Так почалася його запаморочлива кар’єра в світі шоу-бізнесу.

Візитна картка Валерія Юрченко – не тільки відмінні пародії, але і прекрасний вокал. Цей артист легко перевтілюється в абсолютно різнопланових, несхожих один на одного представників естради. Під час його виступу ваші гості не зможуть стримати сміх, а іноді і сльози.

Поєднання легкості, гумору, чарівності і вокальних даних роблять Валерія по-справжньому неповторним артистом. Ефект несподіванки, радість і захват – ось що чекає кожного глядача. Запрошення Валерія Юрченко – безпрограшна інвестиція в успіх будь-якого свята!

Вартість 1500$
Тривалість виступу
Додатково оплачується проїзд за місто
Вiдео