Гурт ВВ

vv2vv1vv3
starIcon10/10

Воплі Відоплясова інша назва групи ВВ, які почали свою картера в далекому 1986 році. Ці хлопці знають толк в музиці і зуміли перетворити себе в нинішній епосі…

Product Description

Замовлення виступу по тел: (096)-909-92-53

Воплі Відоплясова інша назва групи ВВ, які почали свою картера в далекому 1986 році. Ці хлопці знають толк в музиці і зуміли перетворити себе в нинішній епосі такого стрімкого музичного руху.

Лідер групи – вокаліст Олег Скрипка. Гурт «Воплі Відоплясова» є засновником українського рок-н-ролу і етно-року. Саме ці хлопці стали першими співати в стилі українського року. І заявили про себе на світовій сцені. Їх музика підкорює душі і серця. Під звучання струн ви не зможете всидіти на місці.

Відчуйте весь драйв емоцій і вражень від живої музики цих хлопців. Ми впевнені, що більшу частину пісень ви вже знаєте напам’ять і точно зможете підспівувати на будь-якому святі. Люди почали називати групу ВВ 30 відтінками українського рок-н-ролу. Лідер групи не раз виявляв себе, як яскрава і неординарна особистість, яка дасть фору всім. У музичному супроводі цих хлопців є безліч цікавих мотивів, які внушат спогади про свої молоді роки.

Вартість
Тривалість виступу 1 година
Додатково оплачується технічний та побутовий райдери
Вiдео