ТВОРЧi МАЙСТЕР-КЛАСИ ДО ВЕЛИКОДНЯ

Творчi майстер-класи до Великодня: листiвки-квiллiнг, листiвки-скрапбукiнг, вироби з кольорових ниток, iграшки-зайчики, декупаж дерев’яних яeць, декупаж пiдсвiчника, декоративний розпис яeць, орiгамi (створення паперових фiгур).

СВЯТКОВi ЛИСТiВКИ-КВiЛЛiНГ

Яскравий і неординарний майстер-клас. Створення святкової листівки-квіллінг. За допомогою такої техніки, можна створити барвисті і оригінальні листівки, щоб привітати близьку вам людину. Яскраві смужки паперу формуються в красиві візерунки.

Праздничные открытки-квиллинг

СВЯТКОВi ЛИСТiВКИ-СКРАПБУКiНГ

Скрапбукінг – це колаж з поєднання дизайнерського паперу, сувенірів і пам’ятних штучок, гудзиків, стрічок і всього, на що здатна фантазія. Кожна робота в результаті володіє неповторним і унікальним стилем.

Праздничные открытки-скрапбукинг

ВИРОБИ З КОЛЬОРОВИХ НИТОК

За допомогою об’ємних і плоских заготовок для яєць, кольорових ниточок і декоративних елементів можна створити дуже барвисті і яскраві прикраси до Великодня. Вони наповнять свято атмосферою затишку і тепла для кожної дитини.

Поделки из цветных ниток

iГРАШКИ-ЗАЙЧИКИ

Символом Великодня є зайка, він як вісник тепла, весни і гостинців. Створити таку гарну іграшку не складно, достатньо бажання і трошки фетру або тканини;) Під керівництвом майстра діти зможуть в результаті майстер-класу забрати з собою додому такого красивого мультяшного друга!

Игрушки-зайки

ДЕКУПАЖ ДЕРЕВ’ЯНИХ ЯeЦЬ

За допомогою техніки декупаж можна створювати дуже колоритні яйця, вони будуть радувати і створять атмосферу свята. А головне – зберігатися на довгі роки.

Декупаж деревянных яиц

ДЕКУПАЖ ПiДСВiЧНИКА

За допомогою техніки декупаж можна створювати дуже красиві і затишні свічники, які прикрасять інтер’єр будинку і завжди будуть радувати вас.

Декупаж подсвечника