View Cart “Dzidzio” has been added to your cart.

Тоня Матвieнко

Тоня Матвиенко
tonia2tonia1
starIcon10/10

Тоня Матвієнко – донька відомої Ніни Матвієнко і володарка розкішного, гучного і дуже ніжного голосу. Брала участь в «Голосі країни» 1 сезон. Співачка виконує пісні в основному українською мовою…

Product Description

Замовити виступ Тоні Матвієнко, Ви можете в нашій івент агенції по тел: (096)-754-24-80, (093)-181-61-60

Тоня Матвієнко – донька відомої Ніни Матвієнко і володарка розкішного, гучного і дуже ніжного голосу. Брала участь в «Голосі країни» 1 сезон, а зараз розвиває свою сольну кар’єру. Співачка виконує пісні в основному українською мовою, особливий тембр голосу підкреслює красу і емоції, які вона передає слухачеві.

В репертуарі Тоні більше 20 пісень виключно українською мовою. Вони зачіпають тему любові, краси рідної природи, викликають найтепліші і трепетні спогади. Безсумнівно, сподобаються шанувальникам мелодійних пісень зі змістом в обрамленні чудового жіночого голосу.

Тоня Матвієнко подобається, як підлітком, так і людям старшого віку. Під її композиції можна потанцювати або просто спокійно поговорити «по душах». Вони створюють атмосферу затишку і несуть заряд позитиву. Тому Матвієнко часто запрошують на весілля, корпоративи, дні народження та ювілеї. Хоча така виконавиця прикрасить будь-який ваш захід.

Вартість 3000$
Тривалість виступу 1 година
Додатково оплачується технічний та побутовий райдери
Вiдео