ВЕСiЛЛЯ В ЗАМКУ «RELAIS LA SUVERA»

Команді Івент-агенції «Шаленій» пощастило взяти участь, в організації неймовірно казкового весілля

Відбулося воно в історичній будівлі «Relais La Suvera». Замок, який розташований в чарівній сільській місцевості К’янті між Сієною і Флоренцією. Місце – дуже давнє, одне з перших споруд середньовіччя. Справжній музей, весь в старовинних картинах з гобелена, древніх скульптурах і дорогоцінного фарфору. Неймовірно багато місць для фотосесії!

Проводили дану подію чудовий дует ведучих. Гості мали змогу насолодитися, виступом Адріано Челентано, який власною персоною приїхав на це свято і привніс свою італійську родзинку в це свято. Так само гостей розважав наш хороший друг, професійний фокусник ілюзіоніст – Юрій Мончак. Юрій не поступився загадковості цього старовинного замку і знайшов чим здивувати і підкорити публіку. Всі були вражені його майстерністю і магією! Вогняне шоу своїм виступ запалило гостей і вони веселилися до ранку=)

Одним словом, атмосфера була прекрасною. Я думаю що всі учасники даного грандіозного весілля запам’ятають цей день на все життя! А Ви зможете насолодитися нашим невеликим фото звітом!