СТРУННИЙ КВАРТЕТ

gra1gra2gra3gra4
starIcon8/10

Струнний квартет у Києві має величезний досвід роботи на заходах різного характеру таких як: «Пісня року 2006», «Автомобіль року – 2007», ефіри на радіо, участь у проекті «Ключ від спокуси»…

Product Description

Проект з класичним складом струнного квартету (2 скрипки, альт, віолончель), орієнтований на різноманітні жанри і напрямки сучасного шоу-бізнесу. У своїй творчості група не обмежується виключно жанром струнного квартету, а суміщає своє музичний напрям з різними проектами в найнесподіваніших і різноманітних жанрах.

Струнний квартет у Києві має величезний досвід роботи на заходах різного характеру таких як: «Пісня року 2006», «Автомобіль року – 2007», ефіри на радіо, участь у проекті «Ключ від спокуси» (канал 1 +1), зйомки в серіалах «Сила тяжіння» (канал 1 +1) і «Колишня» (Новий канал), »Диво» (каналі «Інтер»), виступ на виставці «Aquaterm», участь у конкурсі «Україна має талант», на заходах для дітей, а також на великому кількість корпоративних вечірок різного масштабу. У своїй творчості група не обмежується виключно жанром струнного квартету, а суміщає своє музичний напрям з різними проектами в найнесподіваніших і різноманітних жанрах. Намагаючись тим самим зробити цікавіше свій репертуар, подарувати задоволення від шоу-програми глядачеві і зробити доступнішими і популярнішими музику для струнного квартету.

Детальніше про музичний супровід в Києві, читайте тут.

Вартість
Тривалість виступу
Додатково оплачується
Вiдео