Роман Скорпioн

scorpion1scorpion3scorpion2
starIcon8/10

Цей харизматичний співак вміє і робить свято по-справжньому феєричним. Роман Скорпіон – позитивний і відкритий співак, який з перших акордів розташовує слухача до себе…

Product Description

Замовлення виступу по тел: (096)-754-24-80, (093)-181-61-60

У 2014 році пісня “Поцілую” Романа Скорпіона – співака, композитора і автора – викликала фурор. А вже в 2019 році виконавець зібрав понад 5000 глядачів на концерті в палаці спорту Львова. У чому секрет успіху Романа?

“Роман Скорпіон – позитивний і відкритий співак, який з перших акордів розташовує слухача до себе. М’який голос виконавця і мелодійна українська мова ведуть по стежках любові і зачіпають серця. Перші композиції Роман створив ще під час навчання. Серед них лірична пісня “Так сильно”. Від неї у шанувальників навертаються сльози: адже так сильно про любов можуть співати деякі.

У студентські роки Роман був ведучим свят. Тому він – виконавець, який точно знає, як зробити з заходу яскраве і душевне свято! Під запальні хіти “Поцілую”, “Обійму”, “Моя” хочеться пуститися в пляс. Цей харизматичний співак вміє і робить свято по-справжньому феєричним.

Вартість
Тривалість виступу 45 хв
Додатково оплачується технічний та побутовий райдери
Вiдео