МАЙДАНЧИКИ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ АКТИВНОГО ВiДПОЧИНКУ

У данiй статтi Event-компанiя “Шаленiй.Kyiv-event” розповiсть вам про деякi майданчики, де можливо провести корпоративний вiдпочинок або органiзувати тимбiлдинг в Киeвi. Найчастiше питання, яким задаються компанii при організацii вiдпочинку на природi – “Де провести Корпоративний вiдпочинок?”. Локацiй у Киeвi та передмiстi, досить таки не мала кiлькiсть, для того, щоб вiдповiсти на це запитання, потрiбно чiтко знати:

Кількість чол, вимоги до локації (тому існую платні і безкоштовні), вид заходу, ну і звичайно ж де вона повинна бути розташована. Пропонуємо вам ознайомитись з найбільш популярними з них:

1. Острів Везіння – Острів розташований в 26 км від центру м. Києва, в Конча – Заспі.

2. База відпочинку “Труханів” – Комплекс відпочинку та розваг «Труханів» знаходиться на Дніпрі, напроти історичного центру міста Києва, на острові Труханів, між головним руслом Дніпра та Матвіївської затоки.

3. Мальовниче місце під Києвом – Локація розташована в 15 км від Києва на галявині в сосновому лісі на березі озера.

4. Острів “Великий” – О.Велікій розташований у межах міста під Вишгородом не доходячи кілька кілометрів до шлюзу Київського водосховища. Це приблизно в 1.5 годинах ходьби на теплоході від центрального речвокзала.

5. Два Бобра – Два Бобра знаходиться всього в 7км від Києва по Житомирській трасі.