Сергiй Пiскун

Сергей Пискун
starIcon9/10

Молодий і успішний виконавець пісень в стилі “шансон”. Сергій Піскун співає про кохання, почуття і відносини, змушуючи слухачів співпереживати, радіти і просто насолоджуватися душевним…

Product Description

Замовлення виступу по тел: (096)-909-92-53

Сергій Піскун – молодий і успішний виконавець пісень в стилі “шансон”. Перші вірші, які стали основою для майбутніх композицій, з’явилися, коли Сергію було 18 років. У 2011 році, у віці 24 років, талановитий артист став лауреатом фестивалю “Шансон біля моря”. Саме тоді про нього по-справжньому дізналася вся країна. Тепер Сергій постійний учасник великих пісенних фестивалів, а його гастролі проходять по всій Україні.

У 2018 році Сергій Піскун заспівав дуетом з Катериною Бужинською. Пісня “Сніжинки” викликала справжній фурор серед шанувальників. Про співака говорять, що манера його виконання розкриває всю глибину людської душі. Дійсно, ліричні мотиви і тексти автора пронизані мелодійністю і неймовірною щирістю.

Сергій Піскун співає про кохання, почуття і відносини, змушуючи слухачів співпереживати, радіти і просто насолоджуватися душевним виконанням. Той, хто відвідає концерт Сергія, відчує його енергію і харизму. А тембр голосу артиста розтопить самі зачерствілі серця. Впевнені, гості вашого заходу будуть вдячні за виступ одного з найбільш затребуваних виконавців шансону в Україні.

Вартість
Тривалість виступу 1 година
Додатково оплачується технічний та побутовий райдери
Вiдео