ОСКАР 2015: ОГЛЯД НАЙКРАЩИХ ВЕЧiРОК ЦЕРЕМОНii

У минулi вихiднi весь свiт спостерiгав за оголошенням переможцiв 87 церемонii нагородження легендарноi кiнематографiчноi премii. Цього разу на заходi було заплановано багато приeмних сюрпризiв для гостей та органiзаторiв подii.

Проливний дощ на відкритті церемонії з Лос-Анджелесі не багато зіпсував настрій гостям та організаторам. Замість звичного дефілірування, селебріті намагалися якомога швидше сховатися під навісом театру Doldy.

1. БАЛ АКАДЕМii КiНЕМАТОГРАФiЧНИХ МИСТЕЦТВ i НАУК

Організацією та проведенням балу для Губернаторській Академії займалися: компанія Sequoia Productions і Cheryl Cecchetto. У декорі було задіяно більше 3000 фотографій що зберігаються в архівах Академії. Своє натхнення дизайнери черпали з історії кіно. Відтінки домашнього ретро-шику від Голлівуду придавали меблі та елементи декору. Напій заходу – відоме шампанське Piper-Heidsieck. У шоу-програмі вечора выступили: DJ Vintage, Sergio Mendes, Will.i.am і Solange Knowles Компанія Wolfgang Puck в черговий раз виступила партнером вечора. Пригощали гостей траціоннимі стравами, а так само десертами у формах статуетки Оскар.

2. НАГОРОДИ «BLACK WOMEN IN HOLLYWOOD» ВiД ЖУРНАЛУ ESSENCE

Цього року прийом Essence замість звичного Beverly Hills Hotel переїхав до Beverly Wilshire. Опра Вінфрі особисто відкривала церемонію нагородження. Сцена була оформлена з LED панелі, на якій були зображені силуети премії. За межами банкетного свята, всі присутні гості могли оцінити продукцію компанії Самсунг або скористатися послугами візажистів L’Oreal. Події червоної доріжки в реальному часі транслював портал Essence.

3. ВЕЧiРКА ЖУРНАЛУ “VANITY FAIR”

Вечеринка, которая проходила в Беверли-Хиллз, решило посетить большое количество звезд. Архитектор мероприятия, Basil Walters, заявил что число гостей, которые хотят побывать гораздо больше, чем может вместить площадка. Дизайнери заходи намагалися відобразити ностальгію Голлівуду 30-40-их років.

4. БЛАГОДiЙНИЙ ПРИЙОМ ЕЛТОНА ДЖОНА

Благодійному фонду Елтона Джона вдалося зібрати на заході 5,8 мільйона доларів. Подія була організована компанією Virginia Fout of V Productions.