Організація конференцій

Важливість успіху будь-якої конференції чи форуму у розумній підготовці та реалізації проекту. Міжнародна конференція, форум або навчальний тренінг – важливий не масштаб заходу, а якість організації та проведення. З нашою командою фахівців, Ви можете бути впевнені, що будь-який амбітний івент буде втілений в реальність під ваші задачі та цілі.

Органiзацiя та проведення конференцiй i форумiв в Киeвi

Відкриття житлового комплексу
Вiдкриття ЖК «ЕСЕНIН»
Грандіозне відкриття житлового комплексу «Єсенін» в м.Ірпінь. Ми створили дві активні зони, дитяча і основна. В основній зоні була встановлена сцена …
Міжнародний футбольний форум
Мiжнародний форум
Організація міжнародного футбольного форуму «Дитячий футбол – що далі?», В залі готелю InterContinental Kiev…
Презентація Harley Davidson
Презентацiя Harley Davidson
На урочистостях в честь старту Експозиції взяли участь телеведучі, світські персони, представники шоу-бізнесу, політики, журналісти і клієнти торгового центру …
Процес
процес організації презентацій

Важливість успіху будь-якої конференції чи форуму у розумній підготовці та реалізації проекту. Міжнародна конференція, форум або навчальний тренінг – важливий не масштаб заходу, а якість організації та проведення. З нашою командою фахівців, Ви можете бути впевнені, що будь-який амбітний івент буде втілений в реальність під ваші задачі та цілі!

Івент-агенція “Шаленій” вже 10 років успішно працює на ринку івент-менеджменту, організувавши понад 700 заходів різних форматів і масштабів в Україні. Ми надаємо повний спектр послуг в області організації свят та заходів. І незважаючи на те, що проведення конференції – це важкий процес, де обов’язково потрібно врахувати безліч чинників і аспектів, ми з упевненістю можемо гарантувати Вам оперативну та якісну організацію проекту. Наша команда організує для Вас захід будь-якого рівня в Києві на найвищому рівні. Більш детально ознайомитися з нашою компанією і реалізованими проектами, Ви можете на нашому сайті.

Перевага роботи з нашою агенцією полягає в тому, що всю організацію і проведення конференції в Києві, ми беремо на себе! Від розробки концепції та плану до реалізації події. Ви контактуєте тільки з однією компанією, не відволікаючись на переговори з підрядниками. Маючи великий досвід в організації ділових заходів, у нас склався пул надійних і перевірених партнерів, які якісно виконують свою роботу.

Ми забезпечимо повний цикл робіт з реалізації проекту: