ОРГАНIЗАЦIЯ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

Для організації Дня народження, у нас є все необхідне: творчий підхід та вміння навіть найскромніший свято зробити оригінальним і цікавим, досвід 11 років і відповідальний підхід, база ресторанів, ведучих та артистів.

Приклади проведення Дня народження в Киeвi

День народження в стилi FRIENDS
День народження в стилi FRIENDS
День Народження в стилістиці “Друзів” – це невідворотно фаново і яскраво, а головне…
Ювілей Рауфа 50 років
Ювiлей Рауфа 50 рокiв
Будь-то Ювілей або День народження, наша команда завжди відповідально…
 Ювілей Віталія 50 років
Ювiлей Вiталiя 50 рокiв
Ведучі-КВК команда “Вінницькі”. Сценарій Ювілея- “Супермен, Супермуж, Суперпапа”

Нова послуга, онлайн привітання від зірок/знаменитостей з Днем народження, детальніше за посиланням.

Для організації Дня народження у нас є все необхідне:

День народження з роками починає втрачати те величезне значення, яке ми надаємо йому в дитинстві. Чому? Дуже просто: в дитинстві організацією свята займалися батьки, саме вони накривали стіл, готували приємні сюрпризи, допомагали з запрошенням гостей, продумували розважальну програму … Нам же залишалося тільки задовольнятися роллю іменинника.

Подорослішавши, проведення дня народження ми беремо на власні плечі. Всіх покликати, все організувати, приготувати / замовити їжу або ж знайти ресторан/банкетний зал, подбати про те, щоб усім було весело. В результаті свято вже не приносить радості. Тому event-агенція «Шаленій» пропонує вам відсвяткувати День народження в Києві так, щоб потім і ви і ваші гості згадували про нього тільки з позитивними емоціями.

Треба зізнатися, це одна з найбільш захоплюючих завдань – організація Дня народження. Київ – велике і галасливе місто, де людям найчастіше за повсякденними справами не вистачає свята, нових вражень. Наше завдання – подарувати хоч і маленьке, але свято кожному іменинникові.

Завдяки нам святкування Дня народження в Києві перетвориться на феєрверк емоцій і вражень. Хочете провести галасливий, веселий, божевільний івент для своїх друзів – будь ласка. Треба організувати затишний, приємний вечір для своїх рідних і близьких – ми з задоволенням зробимо це. Мрієте про живу музику певного стилю, про танці до упаду – у нашій базі можна вибрати музикантів і артистів, які працюють в різних жанрах.