Органiзацiя Дня народження компанiї

З наближенням цієї знаменної дати прекрасним рішенням стане просто звернутися в івент-агенцію і перекласти всі турботи на наші плечі. В результаті вам потрібно буде просто отримувати задоволення від підготовленого свята.

Органiзацiя Дня народження компанii

День народження компанії.

Звучить, як щось страшно пафосне і вигадливе. Але це зовсім не обов’язково. Все починається з дати. Вам достатньо її назвати, а все інше ми подужаємо самостійно. Від концепції до кейтерингу, від трансферу до кольору скатертин, від шоу-програми до … наявності ноктюрнів Шопена або дабстепа в репертуарі потрібного вам симфонічного оркестру.

Пам’ятайте, не буває занадто маленьких бюджетів. Хоча – ні, бувають, звичайно ж, але і з ними можна щось придумати. З бюджетами побільше, природно – буде простіше. У будь-якому випадку, ми зможемо скласти пропозицію, від якої ви не зможете відмовитися. До речі, якщо ви зрозуміли, звідки ця фраза – то не забувайте, що тематик може бути тисячі;)

А ще – якщо ви все ж дізналися, звідки ця сама фраза, то назвіть джерело в якості промокоду і отримаєте дисконт на ваш івент.

Цей день може стати пікніком на природі. Світським вечором в галереї. Рафтингом. Тімбілдингом по темі Гра престолів. Грандіозною пейнтбольною баталією. Виїздом в іншу країну – наприклад, на пляжі Середземного моря. Хоч пішохідним квестом по Троєщині.

У будь-якому випадку – ми орієнтуємося на ваші уявлення про прекрасне. Локація, кількість гостей, цілі заходу – все це враховується. Між іншим – про гостей: як правило, подібні свята створюються або для співробітників компанії, або для партнерів і клієнтів, і це дуже … ні, ДУЖЕ різні заходи.

Зрозуміло, ми подужаємо організувати таке “на вчора”, але не хотіли б, так як ми набагато ефективніші і хитрі на вигадки, якщо є достатній запас часу. Ви тільки уявіть, скільки всього треба встигнути? Концепція, зустрічі, виїзд (и) на локцаію (і), програма, кейтеринг, декор, технічні питання а також 1495284 виникають в процесі підготовки нюансів. Число середньостатистичне, ми рахували. Тому 2 дні – мінімум. А якщо серйозно – то більше.

Головне для нас – щоб ваше свято дійсно було Святом (так, саме так, з великої літери), а не просто видатковою статтею бюджету. Ми з радістю інвестуємо в ваш захід весь свій час, так як немає нічого важливішого в нашій роботі, ніж палаючі чистим захопленням очі замовника і його гостей.